Vectra przedstawia nową ofertę telefoniczną. Dotychczasowi klienci będą mieli taniej

Operator internetowy Vectra postanowił zrewidować swoją ofertę telefonii komórkowej. Oprócz klasycznych pakietów no-limit, zawiera w sobie rabaty dla użytkowników innych usług firmy oraz tych osób, które zdecydują się na korzystanie z opcji rodzinnej.

Vectra oferuje teraz cztery plany taryfowe. W każdym mamy nielimitowane połączenia,  SMSy i MMSy w Polsce i Unii Europejskiej. Wyjątkiem jest najtańsza opcja „START 2 GB”, której nazwa od razu określa wysokość, symbolicznego wręcz, miesięcznego pakietu danych oraz ogranicza liczbę wliczonych w abonament wiadomości i minut rozmów na telefony stacjonarne.

Reklama

 

Wybierając którąkolwiek opcję, możemy liczyć na obniżenie abonamentu, jeśli już opłacamy jakąś usługę u Vectry (np. internet stacjonarny). Pięciozłotowy rabat należy się też nam, gdy zakupimy 2 karty SIM lub więcej, w ofercie rodzinnej. Premiowani są również ci, którzy przenoszą numer od innego operatora – dostają 3 miesiące działania usługi za 1 zł.

Najciekawiej prezentują się chyba warianty BEZLIMIT 10 GB i BEZLIMIT 30 GB, gdzie również dostęp do internetu mobilnego jest nielimitowany, jednak jego szybkość spada po wykorzystaniu odpowiednio 10 GB i 30 GB.

Vectra działa na nadajnikach sieci Play, od początku uruchomienia swojej usługi telefonii komórkowej w 2016 roku.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Vectry.

źródło: satkurier.pl