Vectra rusza z nową ofertą MVNO - pakiet Bez Limitu z 15GB danych i nielimitowanymi rozmowami za 30 zł | Tabletowo.pl

Vectra rusza z nową ofertą MVNO – pakiet Bez Limitu z 15GB danych i nielimitowanymi rozmowami za 30 zł

Dołącz do dyskusji 0

Być może wstyd się przyznać, ale dopiero przed napisaniem tego wpisu dowiedziałam się, że Vectra oferowała usługi internetu mobilnego w ramach wirtualnego operatora (a było tak od 2010 roku!). Dziś jednak poinformowała o rozszerzeniu swoich usług o telefonię komórkową sensu stricte, dzięki czemu poznaliśmy zupełnie nowe pakiety dostępne w ramach oferty.

Vectra świadczy usługi operatora wirtualnego na infrastrukturze P4 (Play) i w tym momencie oferuje trzy plany taryfowe:

  • Bez Limitu za 29,90 złotych miesięcznie: pakiet 15GB danych LTE i nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych,
  • Internet za 15 złotych miesięcznie: pakiet 1GB internetu, 150 SMS-ów i 15 minut na numery komórkowe i stacjonarne,
  • Słuchawka za 15 złotych miesięcznie: 150 minut do sieci komórkowych i na numery stacjonarne, 15 SMS-ów i pakiet 150MB internetu.

Nas najbardziej interesuje pakiet Bez Limitu, który – przyznajcie sami – prezentuje się naprawdę ciekawie. Za niecałe 30 złotych miesięcznie otrzymujemy 15GB danych i nielimitowane rozmowy, co jest konkurencyjną ofertą wobec tego, co oferują pozostałe sieci komórkowe. Trzeba jednak pamiętać, że nie mamy tu w pakiecie wiadomości SMS/MMS oraz połączeń na numery stacjonarne.

Oczywiście Vectra jest firmą świadczącą masę usług (telewizja, internet stacjonarny, telefon), więc kwestią czasu będzie chęć zainteresowania obecnych klientów nową ofertą i promowanie tych, którzy z niej skorzystają. Po części korzyści wymieniono w (nieco chaotycznej w mojej opinii) informacji prasowej:

Rodzinne zalety oferty Vectry to między innymi druga, trzecia i czwarta karta SIM z abonamentem 1 zł dla abonentów Planu Bez Limitu. Dokupując za 1 zł kartę SIM dla członka rodziny, kupujący może sam ustalić odpowiadający mu limit miesięcznych wydatków na karcie, co jest szczególnie istotne w przypadku kart przeznaczonych np. dla dziecka. Ponadto abonenci telefonu stacjonarnego Vectry, którzy dokupią nielimitowany plan mobilny, otrzymują bezpłatnie dodatkowy pakiet nielimitowanych połączeń z komórki na stacjonarne. Oferta Vectry przewiduje także możliwość korzystania z dodatkowych pakietów zawierających m.in. nielimitowane połączenia na telefony stacjonarne lub nielimitowane SMSy, a także dodatkowe pakiety Internetu Mobilnego.

Dziś na stronie Vectry miała ruszyć kampania dotycząca nowej usługi MVNO, ale poza nową podstroną, która zresztą nie zawiera totalnie żadnych informacji, nie pojawiło się nic.

W momencie pisania tej wiadomości na stronie Vectry nie było żadnych wieści dotyczących nowych usług telefonii komórkowej, jak również żadnych cenników i regulaminów oferty. Mam nadzieję, że najszybciej jak to możliwe braki te zostaną nadrobione i informacje się pojawią, byśmy mogli zweryfikować czy ofertę tą rzeczywiście można traktować jako interesującą.

źródło: Telix, Vectra

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona