Uwatch - nowy smartwatch z Android Wear od Bluboo - Tabletowo.pl

Uwatch – nowy smartwatch z Android Wear od Bluboo

Dołącz do dyskusji 0

Portfolio Bluboo wkrótce poszerzy się o kolejny smartwatch, który ma trafić do sprzedaży w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeśli przymierzacie się do zakupu inteligentnego zegarka myślę, że warto poczekać na premierę Uwatch.

Bluboo sukcesywnie wprowadza kolejne produkty na rynek. Obecnie jego „oczkiem w głowie” jest smartfon Xtouch, który stał się bohaterem trzech filmów, ukazujących najmocniejsze strony tego modelu oraz jego przewagę nad kilkukrotnie droższą konkurencją. Mowa tu o metodzie wykonania tylnej obudowy (wydrukowanej w drukarce 3D), odporności panelu przedniego na uszkodzenia oraz szybkości działania czytnika linii papilarnych.

W portfolio Bluboo znalazł się również smartwatch Xwatch, dedykowany osobom, które kochają wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną. Zastosowane czujniki i moduły pozwolą prześledzić m.in. pracę organizmu, długość przebytej trasy oraz jej różne współrzędne.

Teraz dołączy do niego Uwatch. Podobnie jak Xwatch, pracować ma pod kontrolą systemu operacyjnego Android Wear. Jednak w przeciwieństwie do niego ma zupełnie inny kształt – okrągłą kopertę zastąpiono kwadratową oraz dodano dotykowy przycisk pod wyświetlaczem. Nie ma niestety pewności, co do rodzaju użytych materiałów. Można spodziewać się różnych scenariuszy, ze względu na fakt, że Uwatch ma kosztować jedynie 49,99 dolarów – bardzo mało, jak na smartwatch z Android Wear. Czy odbije się to negatywnie na jego jakości? Ciężko mieć pewność, ale jeśli przypomnieć sobie, że smartfon Xtouch oferuje świetne wykonanie za bardzo niską cenę, można się spodziewać, że Chińczycy po raz kolejny mają szansę pozytywnie nas zaskoczyć.

Oba smartwatche, czyli Xwatch i Uwatch, mają trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku. Dokładna specyfikacja nie jest jeszcze znana, ale jak przystało na tego typu sprzęt oczekiwać można funkcji monitorujących pracę organizmu oraz powiadamiających o przychodzących połączeniach, wiadomościach i aktywnościach w aplikacjach na smartfonie.

Źródło: Android Headlines

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona