fot. LG

Urodzinowa loteria LG: codziennie do wygrania jeden LG G6 + nagroda główna o wartości prawie 70 tysięcy złotych

LG jest obecne na polskim rynku już 20 lat. Aby to uczcić, producent przygotował urodzinową loterię – łączna wartość całej puli nagród wynosi ponad 160 tysięcy złotych. Jedną z nich jest LG G6, którego może wygrać aż 45 szczęśliwców.

Reklama

Co zrobić, aby wziąć udział w urodzinowej loterii? Jak napisano w regulaminie, trzeba dokonać zakupu promocyjnego w okresie trwania sprzedaży promocyjnej. Pełną listę sklepów, w których można to zrobić, znajdziecie w podlinkowanym poniżej dokumencie – ja tylko napiszę, że naturalnie wśród nich znajduje się Komputronik.

Kiedy już ktoś to zrobi, musi zgłosić zakup na >dedykowanej stronie loterii<. Wymagane jest podanie adresu e-mail, numeru telefonu i numeru dowodu zakupu. Trzeba też dokładnie określić, jaki produkt się kupiło. Od razu powiem, że w promocji nie biorą udziału wszystkie propozycje z logo LG na obudowie. Jeżeli chodzi o smartfony, to producent wymienia tylko trzy: LG G6, LG Q6 i LG V30.

Codziennie do wygrania jest jeden egzemplarz LG G6 – w sumie przygotowano ich 45. Główną nagrodą jest natomiast zestaw urządzeń, w skład którego wchodzą telewizor, lodówka, pralka, monitor, LG V30 i klimatyzator. Do tego LG dorzuca jeszcze  6811,11 złotych, ale zwycięzca nie dostanie ich do ręki – LG przekaże te pieniądze do odpowiedniego urzędu skarbowego jako należny podatek od wygranej.

Regulamin loterii promocyjnej „Świętuj z nami 20 lat LG w Polsce”

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2017/04/20/test-recenzja-lg-g6/