UPC kolejnym operatorem komórkowym. Abonamenty już od 9,99 zł

UPC Polska pochwaliło się całkiem nową ofertą usługową. Od teraz nie będzie to już tylko operator internetu stacjonarnego i telewizji. Firma rusza z kompletnym planem taryfowym dla użytkowników telefonów komórkowych.

Poszczególne taryfy łączy kilka cech wspólnych:

Reklama
  • Pakiet można zmieniać, ile razy chcemy, raz w miesiącu bez dodatkowych opłat
  • Dla każdej karty SIM można wybrać dowolny pakiet
  • Umowa nie ma zobowiązania czasowego – można z niej zrezygnować w dowolnym momencie

Dla klientów, którzy już posiadają usługę telewizyjną lub internetową, i dokupią abonament komórkowy, przewidziana jest promocja, w której klient może wybrać usługę premium na 2 miesiące za 1 zł. W przypadku kontynuowania ich działania trzeba będzie jednak za nie płacić (cena w nawiasach). Można wybrać spośród trzech:

  • pakietu HBO (potem 19,99 zł/mies.)
  • pakietu Polsat Sport Premium + Eleven Sports (potem 19,99 zł/mies.)
  • Pakiet Bezpieczeństwa (potem 9,99 zł/mies.)

Pakiety usług komórkowych UPC

To klasyczne no-limity, których cena zależy od wielkości przyznanego pakietu internetowego. W większości wypadków po wykorzystaniu pakietu prędkość internetu spada do 32 kb/s (wyjątkami są Pakiet SUPER i Pakiet VIP, gdzie prędkość spada do 1 Mb/s).

  • Pakiet SMART za 29,99 zł/mies. dysponuje nielimitowanymi połączeniami na komórki i stacjonarne, nielimitowanymi wiadomościami SMS/MMS w Polsce i UE oraz 5 GB internetu (w tym 2,51 GB w roamingu UE).
  • Pakiet COMFORT za 39,99 zł/mies. ma 10 GB internetu (w tym 3,35 GB w UE),
  • Pakiet SUPER za 49,99 zł/mies. ma 15 GB internetu (w tym 4,19 GB w UE),
  • Pakiet VIP za 59,99 zł/mies. ma 20 GB internetu (w tym 5,03 GB w UE).

Jest jeszcze Pakiet JUNIOR, w którym za 9,99 zł/mies. mamy 1 GB internetu, 100 minut na połączenia do wszystkich sieci komórkowych oraz na numery stacjonarne oraz 100 SMS-ów/MMS-ów w Polsce. Ta opcja wyraźnie dedykowana jest najmłodszym członkom rodzin.

Oferta dla firm

UPC przygotowało także pakiety dla klientów biznesowych. Plany dla firm mają wyższe pakiety internetowe przy zachowaniu wszystkich pozostałych zasad (nielimitowanych rozmów i wiadomości SMS/MMS). Te pakiety to: Biznes Start 7 GB, Biznes Smart 14 GB, Biznes Pro 21 GB oraz Biznes Pro 50 GB.

Klienci biznesowi też będą mogli skorzystać z prezentów. Przyznawane im będą comiesięczne bonusowe pakiety internetowe. Dodawane będą przez rok. W zależności od wybranej taryfy, będzie to nawet 100 GB internetu co miesiąc.

Więcej informacji znajdziecie w regulaminach UPC:

Zmiany w ofercie a2mobile. Będzie drożej, ale za to dostaniemy więcej internetu

źródło: UPC Polska przez gsmonline