Uff! Honor 9 jednak z 3,5 mm złączem słuchawkowym | Tabletowo.pl

Uff! Honor 9 jednak z 3,5 mm złączem słuchawkowym

Dołącz do dyskusji 0

Smartfony Huawei cały czas należą do (szybko zmniejszającej się) grupy urządzeń z 3,5 mm złączem słuchawkowym. Jednak ostatnio pojawiły się głosy, że zmieni się to wraz z debiutem Honora 9. Miał on bowiem zostać pozbawiony standardowego wejścia słuchawkowego. Na szczęście doniesienia te postanowił zdementować sam dyrektor Honora.

Zhao Ming, dyrektor generalny submarki Huawei, zamieścił na swoim profilu w chińskim serwisie społecznościowym krótki wpis, w którym zadaje retoryczne pytanie o zasadność usuwania mini-jacka. Choć nie jest to bezpośrednie dementi, możemy jednak pozwolić sobie na wysunięcie wniosku, że chodzi właśnie o Honora 9. A co jeszcze za tym przemawia?

Nie bez znaczenia jest również lokalizacja, jaką widzimy we wpisie. Dzielnica Longgang w Shenzhen to miejsce, w którym swoją siedzibę ma Huawei. I to właśnie tam powstanie następna generacja flagowego urządzenia marki Honor. Jest to kolejny argument, przemawiający za tym, że podłączymy do niego standardowe słuchawki.

Cóż, nie wiem jak dla Was, ale dla mnie to dobra informacja. Tak, jak nie popieram pozbywania się do minimum ramek wyświetlacza, tak również nie przekonują mnie tłumaczenia producentów, którzy chcą zmniejszać grubość swoich smartfonów właśnie poprzez usunięcie z nich wejścia słuchawkowego. Cieszę się, że wbrew poprzednim informacjom, Huawei nie zdecyduje się na taki ruch w następnym, flagowym Honorze.

To jeszcze nie jest oficjalne info, ale wszystko wskazuje na to, że Honor 9 zadebiutuje 27 czerwca na konferencji w Berlinie.

*Na zdjęciu tytułowym Honor 8 (pod linkiem znajdziecie jego recenzję)

Źródło: Weibo dzięki GizmoChina@rquandt

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona