Ubiegłoroczne flagowce Samsunga dostaną Androida 6.0 Marshmallow w marcu

Samsung powoli udostępnia aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow dla swoich ubiegłorocznych flagowców. Na razie cieszyć się z niej mogą jedynie mieszkańcy Korei Południowej, ale sukcesywnie dociera ona również do użytkowników spoza rodzimego rynku. W sieci pojawił się kolejny przeciek na temat tego, kiedy i jakie modele mogą spodziewać się uaktualnienia systemu operacyjnego.

Według rozpiski, datowanej na 29 lutego 2016 roku, pierwsze w kolejności są ubiegłoroczne flagowce, tj. Galaxy S6Galaxy S6 EdgeGalaxy S6 Edge Plus oraz Galaxy Note 5. Po nich przyjdzie czas na Galaxy Note 4 i Galaxy Note Edge (kwiecień 2016), Galaxy S5 i tablety Galaxy Tab S2 (maj 2016) oraz Galaxy Alpha (czerwiec 2016).

Reklama

Samsung Galaxy Android 6.0 Marshmallow aktualizacja update roadmap

Przy okazji opublikowano screeny z przewodnika przeznaczonego dla konsultantów odpowiedzialnych za kwestie związane z aktualizacją Galaxy S6 Galaxy S6 Edge do Androida 6.0 Marshmallow. Warto poświęcić chwilę i przyjrzeć im się nieco dokładniej, ponieważ przedstawionych jest tam wiele zmian i nowości, jakie wprowadza aktualizacja.

Źródło: phoneArena