Samsungi Galaxy S6 i S6 Edge zaktualizowane do Androida 6.0. Na razie w Korei

Pamiętacie ostatnie plotki, z których wynikało, że Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge mają otrzymać aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow na przełomie lutego i marca? Cóż, nie ukrywam, że osobiście podchodziłam do nich ze sporym dystansem. Okazuje się jednak, że informacje te nie tyle się potwierdziły, co zostały w pewnym stopniu wyprzedzone przez rzeczywistość.

Nie, nie, nie – nie myślcie jednak, że najnowsza wersja systemu jest już dostępna na smartfony z polskiej dystrybucji – na to jeszcze musimy chwilę poczekać. Dobrą wiadomością jest natomiast fakt, że pierwsi użytkownicy Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge zaczęli otrzymywać aktualizację do Androida 6.0.1 Marshmallow – na ten moment wyłącznie w Korei.

Kwestią czasu jest, by Marshmallow dla Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge dotarł do naszego kraju. Gdy tylko tak się stanie – damy Wam znać.

Przypomnę jeszcze tylko, że według wspomnianego wcześniej przecieku, Galaxy Note 5 i Galaxy S6 edge+ mają dostać aktualizację w lutym, a Galaxy S5, Galaxy Note 4 i Galaxy Note Edge – na przełomie marca i kwietnia.

źródło: samnewspl

Komentarze

 • Ke$ha

  Czekam z niecierpliwością. i jestem troszkę zawiedziony, że aktualizowanie najnowszych s’ek trwa tak długo. Może spowodowane to było chęcią 100% wykończenia nakładki i systemu.

  • dafuq

   Myślę, że z wykończeniem niejednego telefonu przed premierą S7-mek ta aktualizacja będzie miała wiele wspólnego. ;)

   • Ke$ha

    myślę, jednak że jeszcze s5 i s6 wykończone nie zostaną ( ; mają zbyt dobre podzespoły.

 • Paweł Janiak

  Pragniemy, aby korzystanie z naszych urządzeń sprawiało przyjemność. Wiąże się to często z trochę dłuższym czasem oczekiwania na aktualizację aczkolwiek warto poczekać :) Ambasador marki Samsung

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona