Do oferty aplikacji TV Online od Vectry dołącza pakiet kanałów HBO i Cinemax

Vectra ma swój serwis i aplikację mobilną, w której abonentom udostępniane są kanały telewizyjne widoczne w kablówce kablowo. Teraz dołączają do nich filmowe kanały HBO i Cinemax.

Od 22 października 2019 r., abonenci Vectry posiadający dostęp do kanałów: HBO, HBO2, HBO3, Cinemax i Cinemax2 na dekoderze, mogą oglądać te programy także w usłudze TV Online. W ten sposób dostęp do nich wykracza poza typowe korzystanie z telewizora. Dodatkowo, zgodnie z usługą Catch-up TV, użytkownicy serwisu i aplikacji mogą swobodnie oglądać programy emitowanych do 7 dni wstecz – na 47 kanałach.

Reklama

W sumie Vectra oferuje możliwość oglądania na urządzeniach mobilnych 143 kanałów w domu i 129 poza domem, i chwali się, że wszystko to jest elementem strategii, która pozwoli rościć sobie prawo do posiadania najlepszej oferty TV Everywhere na polskim rynku. Jak komentuje to Tomasz Żurański, Prezes Zarządu Vectra S.A.,

„Oferujemy obecnie najbogatszą ofertę programową wśród operatorów kablowych oraz szereg funkcjonalności, które mają zapewnić naszym Klientom swobodny, nowoczesny i intuicyjny dostęp do usługi. A to dopiero początek. Nieustannie pracujemy nad kolejnymi nowościach i udogodnieniami odpowiadającymi na potrzeby Klientów. Na początku przyszłego roku, nasz serwis i aplikacja mobilna, zostaną wzbogacone o atrakcyjną bibliotekę VOD.”

Ciekawe, co będzie obejmować ta „atrakcyjna biblioteka VOD” i czy będzie w stanie skłonić klientów do korzystania z niej, podczas gdy na rynku telewizji na życzenie rozpychają się Netflix z HBO GO.

Serwis i aplikacja mobilna TV Online oferuje dostęp do programów telewizyjnych przez Internet w domu i poza domem, w tym również na terenie Unii Europejskiej. Dostęp do aplikacji jest bezpłatny i mogą z niego korzystać wszyscy Klienci telewizji cyfrowej Vectry oraz usługi internetowej (stacjonarnej i mobilnej), którzy dodatkowo korzystają z pakietu HBO, CINEMAX lub ELEVEN.

Promocja Vectry na HBO i Cinemax

Vectra przygotowała promocję dla tych, którzy nie posiadają jeszcze dostępu do HBO, HBO2, HBO3, Cinemax i Cinemax2 na dekoderze. Pakiet HBO z dostępem do: HBO, HBO2, HBO3 w VOD oraz HBO GO to koszt 9,99 zł przez pierwsze 4 miesiące i 19,99 zł w kolejnych przy umowie na 12 miesięcy. Z kolei za pakiet dwóch kanałów Cinemax przy umowie bez zobowiązania abonenci zapłacą 10 zł miesięcznie.

Vectra przedstawiła nową, lepszą ofertę telefonii komórkowej

źródło: informacja prasowa