Track 8 – muzyka w stylu Metro na iPadzie (wideo) | Tabletowo.pl

Track 8 – muzyka w stylu Metro na iPadzie (wideo)

Dołącz do dyskusji 0

Jednym interfejs Metro systemu Windows 8 się podoba, innym nie. Cechuje go wyjątkowy minimalizm, prostota i nowoczesność. Zamiast zgrabnych, szczegółowych ikon stosowanych dotychczas, projektanci Microsoftu wyposażyli go w kwadratowe i prostokątne kafelki pełniące rolę widgetów pulpitu i skrótów do ulubionych aplikacji. Metro diametralnie różni się od interfejsów Androida i iOS. Jeżeli macie w domu tablet spod znaku nadgryzionego jabłuszka, iPada, ze sklepu Apple AppStore możecie pobrać Track 8 – odtwarzacz muzyczny w stylu Metro.

Track 8 skanuje bibliotekę muzyczną tabletu, wyświetla listę wykonawców, albumów i list odtwarzania w postaci kaskady miniatur ozdobionych wielkimi nagłówkami, bardzo charakterystycznymi dla interfejsu Metro. Aplikacja jest bardzo płynna i na ekranie nowego iPada prezentuje się doskonale. Dzięki efektownemu wyglądowi, Track 8 może stać się ulubionym odtwarzaczem osób często korzystających ze stacji dokujących i ceniących sobie minimalizm. Niestety, program ma jedną wadę: z jej poziomu nie można tworzyć list odtwarzania. Te zapisać można tylko za pomocą domyślnej aplikacji Muzyka na iPadzie lub za pośrednictwem iTunes na komputerze.

Track 8 jest aplikacją dostępną w sklepie Apple AppStore w cenie $1,99. Kto się skusi na odrobinę muzycznego minimalizmu? Pierwsze tablety z Windows 8 pojawią się na rynku dopiero pod koniec roku, dlatego możliwość zasmakowania Metro może okazać się cenna dla tych z Was, którzy planują zamianę iPada na nowy sprzęt wyposażony w system Microsoftu.

via The Verge

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona