Toshiba Thrive już w lipcu… za 429 dolarów | Tabletowo.pl

Toshiba Thrive już w lipcu… za 429 dolarów

Dołącz do dyskusji 0

Pamiętacie Toshibę Thrive? Nie? A Antares, Ant lub Toshiba Tablet? To jedno i to samo urządzenie, które pojawiało się w sieci pod wieloma imionami. Wygląda na to, że Toshiba w końcu podjęła decyzję o ostatecznym nazewnictwie i wprowadzi tablet na rynek pod nazwą Thrive (ang. kwitnąć, dobrze prosperować) już 10 lipca tego roku.

Toshiba Thrive to urządzenie, podobnie jak większość produktów konkurencji, wyposażone w system Android 3.0 Honeycomb, 10.1-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor nVidia Tegra 2 1GHz.

Tym, co wyróżnia tablet spośród morza innych, jest wymienna bateria, gumowana, antypoślizgowa obudowa mająca zapewnić wytrzymałość i wygodne trzymanie w dłoni, zaślepki na poszczególne złącza oraz diody powiadamiające. Są to szczegóły, których ze świecą szukać w produktach konkurencji.

Toshiba Thrive będzie kosztowała 429$, czyli o 70$ mniej, niż najtańszy wariant iPada 2. Kto się skusi, ręka do góry!

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona