10-calowy tablet Motoroli z Androidem 3.0 już w listopadzie?

tablet Motoroli z Androidem

Kolejny z producentów telefonów komórkowych szykuje się na wielki debiut w segmencie tabletów internetowych. Po Apple, Nokii, Samsungu, LG i BlackBerry, przyszła pora na Motorol?. Amerykański koncern w ostatnim czasie próbuje bardzo zamieszać na komórkowym rynku, zapewne planuje także podbicie serc potencjalnych klientów chcących wejść w posiadanie jakiegoś tabletu.

A muszę powiedzieć, że może się to Motoroli udać. Jeżeli wstępne dane techniczne urządzenia się potwierdzą w momencie oficjalnej prezentacji, może to być jeden z najciekawszych tabletów dostępnych na rynku. Co więcej, będzie mógł godnie rywalizować z Apple iPadem.

Nieoficjalnie mówi się, że specyfikacja tabletu Motoroli ma zawierać przede wszystkim dotykowy ekran o przekątnej 10,1-cali oraz system operacyjny Google Android w najnowszej wersji – 3.0 Gingerbread.

Na pokładzie internetowego sprzętu Motoroli nie powinno również zabraknąć procesora (najprawdopodobniej OMAP3630) o taktowaniu 1GHz, WiFi, modu?u Bluetooth oraz aparatu.

Urządzenie ma się pojawić na rynku już w listopadzie. Miejmy nadzieję, że powyższe dane techniczne się potwierdzą i faktycznie będziemy mieli do czynienia z interesującym urządzeniem, na które aż miło będzie wydać pieniądze.

Źródło