The Sims 4 do odebrania za darmo na Origin – jest jednak jeden warunek

Dobra opinia w branży to jedno, ale podtrzymanie jej często słono kosztuje. W świecie producentów gier wideo sprawa jest znacznie prostsza, bo zdobycie poparcia graczy często wystarczy kupić przy pomocy rozdania kilku tytułów za darmo. Taką taktykę obrało Epic Games, a ich platforma z najbardziej hejtowanej propozycji na rynku została całkiem popularną opcją, głównie ze względu na sukces gry Fortnite. Z częstego rozdawnictwa słynie również EA Games, które nierzadko prezentuje fanom naprawdę niezłe produkcje ze swojego katalogu. Tym razem nie jest inaczej, jednak jest pewien haczyk.

Reklama

Nieśmiertelny klasyk – seria The Sims obchodzi 20 urodziny

Dwie dekady. Dokładnie tyle czasu seria The Sims egzystuje na rynku gier wideo i właśnie teraz obchodzi swoje okrągłe urodziny. Wydawca gry przygotował z tej okazji konkurs oraz udostępnił za darmo jedną z części serii. Czwartą odsłonę doskonale znanemu każdego symulatora życia na ten moment można przypisać do swojego konta Origin zupełnie bezpłatnie. Okazja dotyczy jedynie podstawowej wersji gry, więc we wszystkie dodatki zaopatrzyć się będziemy musieli samodzielnie.

Reklama

Gra co prawda była już dostępna w naszym kraju za darmo, jednak nie każdy mógł zdążyć ją odebrać lub zwyczajnie przegapił ofertę.

Jest jeden haczyk

Niestety, prezent teoretycznie ominie osoby spoza terytorium Stanów Zjednoczonych. Nie oznacza to jednak, że darmowego The Sims 4 nie da się odebrać w Polsce.

Po pierwsze będziemy potrzebować dostępu do VPN w formie programu lub rozszerzenia do przeglądarki. W przypadku Chrome może być to na przykład darmowa wtyczka TunnelBear. Pierwszym, co musimy zrobić, jest uruchomienie platformy Origin i zalogowanie się. Następnie wystarczy włączyć rozszerzenie i przekierować nasz adres sieci na Stany Zjednoczone. W karcie ze specjalnymi ofertami powinniśmy znaleźć grę The Sims 4 dostępną w pełni za darmo. Teraz wystarczy wrzucić tytuł do naszej listy życzeń, a następnie dodać go do biblioteki. Proste, prawda?

Oferta wymaga jak widać trochę kombinowania, jednak moim zdaniem jest to warte zachodu. The Sims 4 to po prostu dobra gra i jej zdobycie za darmo to prawdziwa gratka dla fanów gatunku, lub osób chcących powspominać dziesiątki godzin spędzone z poprzednimi odsłonami serii.

Źródło: Rootblog

Reklama