Fot: producenta

The Sims 4 dostępne do pobrania za darmo!

Seria „The Sims” znacząco wpłynęła na rynek gier. Przez wiele lat zdołała już uzyskać status legendarnej, która – mimo upływu lat – wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony fanów. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji grać w czwartą część serii, to właśnie nadarza się ku temu świetna okazja.

Reklama

Czwarta część Simów debiutowała we wrześniu 2014 roku. Początkowo tytuł nie zbierał zbyt wysokich not, jednak z czasem i z kolejnymi aktualizacjami, przekonał do siebie sporą część osób, które wciąż uznawały trzecią odsłonę gry za najlepszą. O dobrych notowaniach The Sims 4 świadczy też to, że mimo pięcioletniej obecności na rynku, tytuł wciąż trzyma dość wysoką cenę. Nie udałoby się tego osiągnąć, gdyby gra wciąż nie była dla wielu łakomym kąskiem.

Fot: ze strony producenta

Przygotowana przez Electronic Arts oferta obowiązywać będzie do 28 maja. Właśnie do tego czasu możecie za darmo dodać grę do swojego konta na platformie Origin. Co ważne, mówimy tu o „podstawce”, w skład produkcji nie wchodzą żadne dodatki, jak choćby „Cztery pory roku”, „Mój pierwszy zwierzak” czy „Przygody w dżungli”. Za te atrakcje wciąż trzeba zapłacić. Mimo wszystko, jeśli nie do końca jesteście przekonani o tym, czy Sims 4 jest grą dla Was, to jest to idealna okazja ku temu, by to sprawdzić.

Gra nie ma zbyt rozbudowanych wymagań systemowych. Zgodnie z danymi ze strony producenta, powinna ruszyć na następującej specyfikacji technicznej:

  • System operacyjny: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1), Windows 8 i 8.1 oraz – oczywiście – Windows 10,
  • Procesor: Intel Core 2 Duo 1,8 GHz lub AMD Athlon 64 Dual Core 4000 i wyższe,
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce 6600, ATI Radeon X1300, Intel GMA X4500 i lepsze,
  • Pamięć RAM: co najmniej 2 GB,
  • Ilość miejsca na dysku twardym: co najmniej 14 GB przestrzeni i dodatkowy 1 GB na zawartość zmodyfikowaną i save’y z gry,
  • Połączenie z siecią: wymagane w celu aktywacji gry.

źródło: Origin