Testowe obudowy tegorocznych iPhone’ów – kto chce, ten niech patrzy | Tabletowo.pl

Testowe obudowy tegorocznych iPhone’ów – kto chce, ten niech patrzy

Dołącz do dyskusji 0

Informacji na temat trzech iPhone’ów, które Apple pokaże w tym roku jest i dużo, i mało jednocześnie. Dużo, bo od różnej maści renderów i grafik koncepcyjnych internet już się przelewa, a mało – bo konkretów tak naprawdę jest niewiele. Poniżej wrzucam zdjęcie czegoś, co można nazwać testowymi obudowami lub czymś na kształt ich projektów.

Przynajmniej można to nazwać zdjęciem, a nie jest to kolejny owoc fantazji grafików. Tylko co my tu widzimy?

Mamy tu komplet aluminiowych wzorów tylnych paneli trzech iPhone’ów – iPhone’a 7s Plus, iPhone’a 8 oraz 7s. Kształty „siódemek” nie są żadnym zaskoczeniem. Właściwie bryła nowej „ósemki” też nie jest  – przynajmniej dla tych, którzy śledzą plotki na temat nowego smartfonu Apple od jakiegoś czasu.

iPhone 8 wydaje się być nieco wyższy i szerszy od iPhone’a 7s, choć trudno o dokładną ocenę wielkości, biorąc pod uwagę, że ten pierwszy jest nieco przesunięty do góry, no i to, że są to jednak tylko aluminiowe atrapy.

Kształt aparatu w iPhonie 8 się potwierdza – o ile modele tych obudów reprezentują rzeczywiście to, z czym będziemy mieli do czynienia podczas jesiennej konferencji Apple. Chodzi głównie o to, że podwójny aparat będzie ułożony w pionie i najwyraźniej będzie sporo wystawał poza obudowę.

Tego typu aluminiowe „pancerzyki” tworzone są na podstawie projektów. Następnie, biorąc pod uwagę ich ogólny charakter, produkuje się dokładniejsze prototypy, takie jak ten. Choć nie są żadnym odkryciem, potwierdzają wcześniejsze przecieki i dają jakieś pojęcie na temat tego, jak będzie wyglądać nowy iPhone 8.

źródło: Gadgets360, VenyaGeskin1

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona