Terminator zmierza do Ghost Recon Breakpoint w specjalnym wydarzeniu

*w tle gra główny motyw muzyczny serii Terminator*

Terminator 2: Dzień Sądu to jeden z moich ulubionych filmów wszechczasów. Jednak miłością darzę nie tylko tę część, ale także i całą serię — co w wypadku niektórych filmów jak Terminator Salvation czy Genisys można nazwać miłością ślepą. Jako fan marki, zawsze cieszę się, gdy mogę obcować z tym uniwersum na przeróżne sposoby, na przykład poprzez nadchodzące wydarzenie w Ghost Recon Breakpoint.

Ghost Recon Breakpoint miało swoją premierę w lipcu 2019 roku i od tamtego czasu gra ta jest ciągle rozwijana o nową zawartość. Ubisoft aktywnie ją wspiera swoją, przez co ta nadal cieszy się sporym zainteresowaniem, i to mimo nie najlepszego startu. Oprócz pomniejszych łatek naprawiających błędy, co jakiś czas mamy do czynienia z większymi aktualizacjami wzbogacającymi Ghost Recon Breakpoint o nowe misje fabularne i przedmioty — w tym tygodniu liczyć możemy na specjalne wydarzenie, inspirowane filmami z serii Terminator.

W ręce graczy oddane zostaną dwie specjalnie przygotowane misje fabularne, które będziemy mogli ograć zarówno samemu, jak i w trybie kooperacji. Historia kręcić się będzie wokół Rasie Aldwin, która przybywa z przyszłości, by powstrzymać inwazję Terminatorów, tak więc mamy tu do czynienia z typową sztampą serii — to lubię.

Poniżej możecie obejrzeć specjalnie przygotowany zwiastun:

Pierwsza z misji trafi w ręce graczy już dziś o godzinie 10:00 na Xbox One, PlayStation 4, jak i komputerach osobistych — druga misja pojawi się 1 lutego 2020 roku. Za ukończenie każdej z nich dostaniemy nagrody, takie jak specjalne bronie, pojazdy i ubrania luźno inspirowane serią Terminator.

Terminator z Mortal Kombat 11 nie przemówi głosem Arnolda Schwarzeneggera

To co, zmierzycie się z Terminatorem w Ghost Recon Breakpoint?

Źródło: informacja prasowa, YouTube