Ten iPhone 7 będzie naprawdę drogi | Tabletowo.pl

Ten iPhone 7 będzie naprawdę drogi

Dołącz do dyskusji 0

Nie, nie dostaliśmy specjalnych informacji na temat oficjalnej ceny iPhone’a 7. Chociaż, z drugiej strony, można przypuszczać, że telefon, który swoją premierę będzie miał we wrześniu, opróżni portfele wielu klientów. Zamiast tego już dzisiaj można zamówić iPhone’a 7 z diamentami. Za – bagatela – 1,3 mln dolarów.

Kto bogatemu zabroni? Może zdrowy rozsądek? Firma Brikk postanowiła przygotować dla swoich klientów specjalną ofertę. Mimo że iPhone 7 nie jest jeszcze dostępny na rynku, nie było nawet jego premiery, Brikk już ma go w swojej ofercie. Oczywiście, nie fizycznie. Smartfon firmy Apple pojawi się dopiero we wrześniu tego roku. Brikk natomiast już dzisiaj proponuje nam kupno telefonu inkrustowanego brylantami wysokiej jakości.

Ceny są przystępne. Od 5 tys. dolarów do wspomnianej już sumy 1,3 mln dolarów. Wariantów też jest sporo. Możemy zamówić iPhone’a 7 całego w złocie (w prawdziwym złocie), w różowym złocie, platynie, małych brylantach i wielkich brylantach. Możemy też zamówić sobie specjalne logo, które zostanie specjalnie dla nas stworzone i wygrawerowane na posiadanym przez nas telefonie.

Sprzedaż rusza dopiero w październiku, ale z pewnością kilku jeleni klientów się znajdzie. Swoją drogą, jeżeli mam być szczery, oferowane przez Brikk pomysły na inkrustację tylnej obudowy iPhone’a 7 są moim zdaniem po prostu brzydkie. Ale może się nie znam. Z pewnością też nie mam pieniędzy na kupno takiego smartfona.

Źródło: LuxuryLaunches

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona