Reklama

Kolejne tarcze z Galaxy Watch Active dostępne dla starszych zegarków Samsunga

Jeżeli w ostatnim czasie ktoś porusza temat urządzeń typu wearables od Samsunga, na 99% skupia się on na przeciekach dotyczących modelu Galaxy Watch Active 2. Nie ma się czemu dziwić; pierwsza wersja zegarka spotkała się z ciepłym przyjęciem, pomimo całkowitego zerwania z dobrze znanym, obrotowym pierścieniem oraz kompletnie nowym podejściem do wyglądu urządzenia. Mam wrażenie, że ucierpiały na tym starsze modele smartwatchy, które zepchnięte na drugi plan, odeszły nieco w zapomnienie. Czy aby na pewno? Sam producent drobnym gestem udowodnił, że nie do końca.

Reklama

Samsung co prawda jakiś czas temu udostępnił aktualizację oprogramowania wprowadzając interfejs OneUI do starszych modeli (przy okazji której nie obyło się bez drobnych problemów), jednak dopiero od wczoraj w sklepie Galaxy Store dostępnych jest do pobrania pięć nowych tarcz, które dotychczas były zarezerwowane jedynie dla najnowszego Galaxy Watch Active. Pełna ich lista prezentuje się następująco:

Tak, to tylko kilka kolejnych tarcz, których w sklepie jest dostępna cała masa, jednak trzeba przyznać Samsungowi, że mimo wszystko, przynajmniej w mojej ocenie, to właśnie te dostarczane przez producenta mają w sobie coś, co sprawia, że prezentują się na ekranie Galaxy Watchy najlepiej. Osobiście jestem zachwycony Popularnym analogowym, zaś moja druga połówka z miejsca postawiła na Oddech

Tarcze powinny być dostępne na wszystkie modele zegarków wyposażonych w OneUI (osobiście mogę potwierdzić Galaxy Watch 46 mm/42 mm) i oczywiście każdą z nich możemy pobrać bezpłatnie.

Dajcie znać w komentarzach, z jakich tarcz korzystacie na swoich inteligentnych zegarkach. A może w zupełności wystarczą Wam te preinstalowane w systemie?