Tak może wyglądać tylny panel 7-calowego iPada mini | Tabletowo.pl

Tak może wyglądać tylny panel 7-calowego iPada mini

Dołącz do dyskusji 0

Wiemy już, że Steve Jobs – wcześniej postrzegany jako zagorzały przeciwnik tabletów o przekątnej mniejszej niż 10” – był otwarty na pomysł stworzenia 7-calowego iPada. Być może jeszcze za jego życia inżynierowie Apple rozpoczęli pracę nad tego typu urządzeniem, albowiem jego premiera ma mieć miejsce jeszcze w tym roku. Wskazują na to liczne plotki pochodzące od dostawców części ze Wschodu, informacje, których źródłem są duże agencje prasowe, a nawet zdjęcia domniemanych obudów i etui dla 7-calowego iPada.

Wczoraj wieczorem w sieci pojawiły się zdjęcia aluminiowego tylnego panelu opatrzonego logo nadgryzionego jabłka. Jak się zapewne domyślacie, fotografie pochodzą z Chin, gdzie składane są wszystkie produkty Apple. Jeżeli są prawdziwe, możemy się spodziewać, że 7-calowy iPad wyglądem będzie przypominał większego brata. Przedstawiony na zdjęciach panel niewątpliwie został wykonany z aluminium i jest raczej matowy, niż błyszczący. Brakuje oczka aparatu cyfrowego, ale ponieważ część została opisana jako preprodukcyjna, istnieje możliwość, że w ostatecznej wersji iPada mini zostanie ono dodane.

Jak zawsze w przypadku plotek, na tę rewelację trzeba patrzeć z przymrużeniem oka. W Chinach bardzo łatwo dostać nieoryginalny towar. Istnieje szansa, że na tamtejszym rynku już są urządzenia mające imitować 7-calowy tablet Apple, a powyższe zdjęcia prezentują tylny panel jednego z nich. Sugeruje to chociażby brak oznaczeń na obudowie (informacja o pamięci, numer seryjny, etc).

via Engadget

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona