Tablety Sony S1 i S2 w sprzedaży w różnych wersjach - Tabletowo.pl

Tablety Sony S1 i S2 w sprzedaży w różnych wersjach

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Tablety Sony S1 i S2 w sprzedaży w różnych wersjach Nowości

Tablety Sony są pierwszymi urządzeniami, które wprowadzają swego rodzaju świeżość na rynek tego typu urządzeń. I nie chodzi mi o parametry techniczne, którymi są zbliżone do pozostałych modeli, a o ich innowacyjny design, który jednym się podoba, a innych odrzuca. Od dłuższego czasu wiemy już, że rynkowa premiera Sony S1 i Sony S2 będzie miała miejsce we wrześniu. Dziś poznaliśmy dodatkowe szczegóły.

I tak, dowiedzieliśmy się, że do sprzedaży trafią cztery różne wersje tabletu Sony S1: z 16GB i 32GB pamięci, każda zarówno z 3G, jak i bez. Nieco inna sytuacja będzie miała miejsce z modelem Sony S2, który – jak informował producent w momencie prezentacji – nie pojawi się w Polsce – będzie sprzedawany tylko w dwóch wersjach – z 16GB i 32GB pamięci z 3G (nie będzie modeli WiFi-only).

Kiedy Sony S1 trafi na półki sklepowe w Polsce? Przy optymistycznym scenariuszu (znając opóźnienia producentów i ich podejście do polskiego rynku)… na Gwiazdkę. Natomiast w Europie przedsprzedaż modelu ma ruszyć 1 września.

Wraz z Jarkiem mamy nadzieję, że oba tablety Sony pojawią się na IFA 2011, a co za tym idzie – będziemy mogli im się bliżej przyjrzeć i zdać Wam relację, czy naprawdę warto interesować się tymi urządzeniami, w szczególności S1.

W dalszym ciągu nie wiadomo jaka będzie cena poszczególnych modeli.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona