Ważne

Przedsprzedaż tabletu Sony S1 ruszy 1 września?

Tym z Was, którzy nadal chodzą do instytucji edukacyjnej potocznie zwanej szkołą, pierwszy września kojarzy się z rozpoczęciem roku i końcem wakacji. A co byście powiedzieli na niewielkie osłodzenie tego, zwykle pochmurnego i dołującego, dnia poprzez zamówienie tabletu Sony S1?

Z wewnętrznych dokumentów, do których dotarł serwis This Is My Next wynika, że przedsprzedaż urządzenia ruszy pierwszego września w sklepach Sony Centre w Wielkiej Brytanii. Niestety, ostateczna cena Sony S1 nadal jest wielką tajemnicą, a my możemy zdać się wyłącznie na nasze podejrzenia i życzenia.

Sony kusiło modelami S1 i S2 od kilku tygodni i musimy przyznać, że udało mu się wzbudzić nasze zainteresowanie tymi wyróżniającymi się niecodziennym designem tabletami. S1 to urządzenie wyposażone w 9.4-calowy pojemnościowy ekran dotykowy, aparat cyfrowy, kamerkę internetową, układ Nvidia Tegra 2 oraz system Android Honeycomb z autorską nakładką graficzną. Wyjątkową cechą tego tabletu jest wywinięta do tyłu obudowa, która opodabnia go do gazety.

Jeżeli cena Sony S1 będzie atrakcyjna, rozważycie jego zakup we wrześniowej przedsprzedaży?

źródło

Komentarze

  • kebe

    Późno a za rogiem Tegra 3…

    • Wojtek

      Taa, poczekamy zobaczymy gdzie ten róg :-]

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona