Tablety Dell: Venue 7 i Venue 8 z 3G dostępne w sprzedaży (799 zł i 999 zł) | Tabletowo.pl

Tablety Dell: Venue 7 i Venue 8 z 3G dostępne w sprzedaży (799 zł i 999 zł)

Dołącz do dyskusji 0
dell-venue-7-tabletowo-recenzja-160

Nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem, że Dell rozszerzył portfolio swoich urządzeń o dwa warianty dostępnych na rynku od kilku miesięcy tabletów: Venue 7 i Venue 8. Zapowiedź tego kroku miała miejsce już na początku roku, jednak dopiero teraz jesteśmy świadkami jej realizacji. I tak, oba modele doczekały się wersji z wewnętrznym modemem 3G. Co więcej, są już dostępne w sprzedaży w Polsce.

Podstawowa wersja Dell Venue 7 (8GB WiFi) kosztuje aktualnie 499 złotych. Za tablet z 3G przyjdzie nam zapłacić 300 złotych więcej – 799 złotych (pierwotnie miało to być 899 złotych). Warto jednak pamiętać, że otrzymujemy tu zarówno modem 3G, jak również dwa razy więcej pamięci niż w modelu podstawowym – 16GB i też dwa razy więcej RAM – 2GB (zamiast 1GB). Pozostałe parametry nie uległy zmianie.

Podobnie jest z większym produktem firmy, Dell Venue 8. Wersja podstawowa (16GB WiFi) kosztuje 699 złotych, z kolei model z 3G został wyceniony na 999 złotych. Tu jednak nie ma różnić w specyfikacji – oba warianty posiadają 16GB pamięci i 2GB RAM.

Zainteresowanych mniejszym modelem odsyłam do recenzji Venue 7.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona