Dell Venue 7 i Venue 8 otrzymują aktualizację do Androida 4.3

Dell Venue 7 i Venue 8 otrzymują aktualizację do Androida 4.3

Tablety Della z serii Venue mają to do siebie, że oferują ciekawe parametry techniczne w dobrej cenie (zwłaszcza mniejszy z nich). Venue 7 kosztuje 599 złotych, Venue 8 – 200 złotych więcej. Oba od momentu premiery dostępne były z Androidem 4.2.2 Jelly Bean na pokładzie. Ostatnio się to zmieniło. Oba modele otrzymały aktualizację do Androida 4.3.

Standardowo aktualizacja przeprowadzana jest stopniowo i można jej dokonać bez podłączania do internetu (OTA). Urządzenie powinno automatycznie powiadomić o dostępności nowej wersji oprogramowania – jeśli jednak tak się nie stanie, sprawdźcie czy czeka już na Was w ustawieniach tabletu. Z tego, co mi wiadomo, aktualizacja dla modelu 7-calowego dostępna jest od kilku dni, jednak dopiero teraz otrzymało ją większe grono odbiorców.

Z zauważonych przez internautów zmian należy zauważyć płynniejsze działanie systemu operacyjnego, a także poprawki dotyczące działania aparatu.

Swoją drogą, ciekawe czy Dell szykuje dla Venue 7 i Venue 8 Androida 4.4 KitKat.

źródło

Komentarze

  • Stal Rzeszów Fans

    Witam. Wiadomo coś może o aktualizacji LG G PAD 8.3? :/

  • And1

    Motorola moto g europejskie wersje dostały androida 4.4.2 kit kat. To jest wiadomość, że telefon za 500 zł ma najnowszą wersje androida atopowe modele samsunga czekają.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona