Tabletowo.pl patronem medialnym tabletowego "O Rety! Gadżety!" - Tabletowo.pl

Tabletowo.pl patronem medialnym tabletowego „O Rety! Gadżety!”

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Tabletowo.pl patronem medialnym tabletowego "O Rety! Gadżety!" Ciekawostki Nowości

Według Majów już jutro ma nastąpić koniec świata. Dla mnie i całego Tabletowo.pl ma on wymiar symboliczny. Dziś bowiem kończy się era, w którym nasz serwis nie był na dłużej powiązany patronatami medialnymi z poważniejszymi inicjatywami (dotychczas patronowaliśmy wyłącznie październikowemu wydaniu raportu specjalnego Skąpiec.pl). Naszą zajawkę na tablety dostrzega i docenia coraz większe grono odbiorców – zarówno czytelników, jak i korporacji. Co z tego wynikło tym razem?

Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że rozpoczęliśmy współpracę z Orange Ekspert, działem portalu Orange.pl, zajmującym się nowymi technologiami. Tabletowo.pl zostało patronem medialnym cyklu wideo „O rety! Gadżety!” – a dokładniej tych odcinków, które traktują o tabletach internetowych.

Jako że w pewien sposób wzięliśmy wspomniany cykl wideorecenzji pod swoje skrzydła, zachęcamy do ich oglądania. Na łamach Tabletowo.pl będziemy publikować zajawki konkretnych wideo (spokojnie, nie częściej niż raz na tydzień, czasem nawet rzadziej ;)) z odsyłaczem do pełnych wersji. Z kolei na końcu każdego filmiku z cyklu O rety! Gadżety! na łamach Orange Ekspert pojawi się plansza z informacją o tym, że Tabletowo.pl jest partnerem medialnym, a zaraz pod wideo – podobna adnotacja i link do portalu.

Pamiętajcie, proszę, że współpraca z Orange Ekspert w żaden sposób nie wpływa na naszą ogólną opinię o rynku operatorów mobilnych. Nie jesteśmy powiązani z Orange, a same urządzenia prezentowane w cyklu ORG często nie są w ogóle dostępne w ofercie operatorskiej (akurat SGN 10.1 wyjątkowo jest) – co warto mieć na uwadze.

W pierwszym odcinku, od którego zaczynamy patronować O rety! Gadżety!, prowadząca wzięła na tapetę Samsunga Galaxy Note 10.1. W moich oczach, mimo niewielkich niedociągnięć, jest to jeden z najlepszych tabletów dostępnych obecnie na rynku. Jaką opinię wydaje prowadząca program Angelika? Sprawdźcie sami!

Dłużej Was nie zatrzymuję – zerknijcie do poniższej zajawki, a zaraz później do pełnej wersji wideorecenzji, którą znajdziecie pod tym adresem.

Z kolei naszą recenzję Samsunga Galaxy Note 10.1 znajdziecie tutaj.

Według Majów niebawem ma nastąpić koniec świata. Dla mnie i całego Tabletowo.pl ma on wymiar symboliczny. Dziś bowiem kończy się era, w którym nasz serwis nie był na dłużej powiązany patronatami medialnymi z poważniejszymi inicjatywami (dotychczas patronowaliśmy wyłącznie październikowemu wydaniu raportu specjalnego Skąpiec.pl). Naszą zajawkę na tablety dostrzega i docenia coraz większe grono odbiorców - zarówno czytelników, jak i przedstawicieli korporacji. Co z tego wynikło tym razem?

Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że rozpoczęliśmy współpracę z Orange Ekspert, działem portalu operatora Orange, zajmującym się nowymi technologiami. Tabletowo.pl zostało patronem medialnym serii filmików O Rety! Gadżety! - odcinków traktujących o tabletach internetowych.

Jako że w pewien sposób wzięliśmy wspomniany cykl wideorecenzji pod swoje skrzydła, zachęcamy do ich oglądania. Na łamach Tabletowo.pl będziemy publikować zajawki konkretnych wideo (spokojnie, nie częściej niż raz na tydzień, czasem nawet rzadziej ;)) z odsyłaczem do pełnych wersji. Z kolei na końcu każdego filmiku z cyklu O Rety! Gadżety! na łamach Orange Ekspert pojawi się plansza z informacją o tym, że Tabletowo.pl jest partnerem medialnym, a zaraz pod wideo - podobna adnotacja i link do portalu.

Pamiętajcie, proszę, że współpraca z Orange Ekspert w żaden sposób nie wpływa na naszą ogólną opinię o rynku operatorów mobilnych. Nie jesteśmy powiązani z Orange, a same urządzenia prezentowane w cyklu ORG często nie są w ogóle dostępne w ofercie operatorskiej - co warto mieć na uwadze.

W pierwszym odcinku, od którego zaczynamy patronować O Rety! Gadżety! prowadząca wzięła na tapetę Samsunga Galaxy Note 10.1. W moich oczach, mimo niewielkich niedociągnięć, jest to jeden z najlepszych tabletów dostępnych obecnie na rynku. Podobną opinię wydaje Angelika Andrys.

Zresztą, dłużej Was nie zatrzymuję - zerknijcie do poniższej zajawki, a zaraz później do pełnej wersji wideorecenzji, którą znajdziecie pod tym adresem.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona