Tablet Google ze stajni Asusa? 7 cali, ICS i Tegra 3 za $199 - Tabletowo.pl
Ważne

Tablet Google ze stajni Asusa? 7 cali, ICS i Tegra 3 za $199

Tabletowo.pl Tablet Google ze stajni Asusa? 7 cali, ICS i Tegra 3 za $199 Asus Nowości Plotki / Przecieki   Najprawdopodobniej w kwietniu na rynku pojawi się tablet Google Nexus. Mgliście zapowiedziany został w grudniu ubiegłego roku przez Erica Schmidta i od tamtego czasu plotki na jego temat trafiają do nas bardzo często. Najnowsze informacje opublikowane przez powołujący się na zaufane źródła serwis Android And Me sugerują, iż Google Nexus zostanie wyprodukowany przez Asusa oraz wyposażony w 7-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 x 800, system operacyjny Android 4.0 Ice Cream Sandwich i czterordzeniowy układ Nvidia Tegra 3.

Co ciekawe, tajemniczy tablet ma kosztować jedynie $199, co stawiałoby go w szranki z aktualnymi królami tego segmentu rynku: Amazon Kindle Fire, Nook Tablet i BlackBerry Playbook. Niestety, wątpimy, abyśmy do chwili jego premiery (lub kilka dni przed nią) otrzymali więcej informacji na temat Google Nexusa. Musimy uzbroić się w cierpliwość lub…

Asus. 7 cali. Tegra 3. Niska cena. Brzmi znajomo? Jeśli pierwszym, co przyszło Wam do głowy był Asus MeMo 370T, macie rację. Ponieważ słuch o tym tablecie niespodziewanie zaginął i nie miał on spodziewanej premiery podczas targów Mobile World Congress 2012 w Barcelonie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że przeszedł on transformację, w wyniku której zmianie uległa jego nazwa i cena. Jest nie jest to teoria poparta solidnymi dowodami, a jedynie nasze przypuszczenie, które, choć wydaje się logiczne, ostatecznie może okazać się nieprawdziwe.

Czego oczekiwalibyście od oficjalnego tabletu Google?

via Android And Me

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona