Tablet Acera przyłapany na pierwszym zdjęciu

Tablet Acera

Portal Droid Sans dotarł do pierwszego zdjęcia tabletu internetowego Acera, na którego prezentację wciąż (z niecierpliwością) czekamy. Na jego temat nie mamy dosłownie żadnych informacji – nawet przypuszczalnych, które ewentualnie mogłyby się okazać prawdziwe.

Według zagranicznych źródeł, urządzenie ma być wyposażone w 9- lub 10-calowy wyświetlacz dotykowy (miejmy nadzieję, że pojemnościowy), WiFi oraz Bluetooth. Wszystko również wskazuje na to, że sprzęt będzie pracował na Androidzie – możliwe, że w wersji 2.2 Froyo.

Premiera tabletu Acera spodziewana jest pod koniec bieżącego lub na początku przyszłego roku. W którym konkretnie miesiącu odbędzie się jego prezentacja przekonamy się za kilkanaście tygodni.

Warto jednak wspomnieć, że wcześniej pojawiły się informacje, jakoby Acer miał zaprezentować dwa tablety z Androidem 2.2 przed końcem 2010 roku. Równie ważnym aspektem jest fakt, iż jakiś czas temu do sieci trafiły spekulacje na temat tego, iż producent z wydaniem swoich urządzeń czeka na Androida Gingerbread, czyli kolejną wersję platformy.

Źródło