T-Mobile logo internet światłowodowy
fot. Pexels

Promocja: Internet światłowodowy (i nie tylko!) w T-Mobile przez 3 miesiące za 1 zł

Usługi konwergentne cieszą się wśród klientów dużą popularnością, ponieważ regulowanie należności za nie jest o wiele wygodniejsze (wszystko jest rozliczone na jednej fakturze zamiast na kilku), a na dodatek nierzadko pozwalają zaoszczędzić. T-Mobile przygotował kompleksową ofertę na internet światłowodowy oraz telewizję, za które przez pierwsze trzy miesiące użytkownik zapłaci symboliczną złotówkę.

Reklama

Internet światłowodowy jest dostępny dla klientów T-Mobile od blisko dwóch lat i raz na jakiś czas operator przygotowuje promocję, która ma zachęcić kolejnych konsumentów do korzystania z niego. Najnowsza propozycja może skusić wiele osób, ponieważ pozwala sporo zaoszczędzić.

Internet światłowodowy i telewizja od T-Mobile za 1 zł przez 3 miesiące

Jak informuje operator, klienci, którzy zdecydują się na nową ofertę internetu światłowodowego, zapłacą przez 3 miesiące za nią nawet 1 złotówkę. Co więcej, jednocześnie przez 90 dni będą mogli bezpłatnie korzystać z dostępu do IPLA TV oraz IPLA ELEVEN SPORTS.

promocja T-Mobile internet światłowodowy IPLA TV ELEVEN SPORTS
źródło: T-Mobile

Od czwartego miesiąca zaczną obowiązywać regularne ceny. Za internet światłowodowy będzie to 59 zł (do 300 Mbit/s), 69 zł (do 600 Mbit/s) lub 89 zł (do 900 Mbit/s), pod warunkiem, że klient wyrazi zgody marketingowe i na fakturę elektroniczną (za każdą naliczane jest bowiem 5 złotych rabatu). Warto też dodać, że instalacja/aktywacja jest bezpłatna, podobnie jak użyczenie routera. Umowa zawierana jest na 24 miesiące.

Wypada również dodać, że internet światłowodowy w T-Mobile nie jest udostępniany w technologii symetrycznej. Operator zastrzega sobie prędkości, jak w załączonej poniżej tabeli.

T-Mobile internet światłowodowy prędkości
Internet światłowodowy – prędkość maksymalna, minimalna oraz zwykle dostępna (źródło: T-Mobile)

Po 90 pierwszych dniach operator zacznie też naliczać standardowe opłaty za dostęp do IPLA TV i IPLA ELEVEN SPORTS. W pierwszym przypadku jest to 50 złotych miesięcznie, natomiast w drugim 15 złotych za każdy miesiąc. Klient może wyłączyć (i włączyć) pakiety telewizyjne w dowolnym momencie.

Internet światłowodowy w T-Mobile dostępny jest także w zestawie z laptopem Acer Aspire 1. Ponadto jego użytkownicy mogą zyskać nawet do 15 złotych zniżki miesięcznie na abonament komórkowy w ofercie rodzinnej oraz 300 złotych rabatu na telefon.

Nowa oferta na internet światłowodowy jest już dostępna w sprzedaży. Dostępność usługi można sprawdzić na dedykowanej stronie internetowej T-Mobile.