T-Mobile logo

Masz numer w T-Mobile? Możesz odebrać pakiet 5 GB internetu za darmo

Internet w smartfonie bardzo się przydaje. Aktualnie w praktycznie wszystkich ofertach operatorzy dodają mniejszą lub większą paczkę danych do wykorzystania. Klienci T-Mobile mogą powiększyć dostępny transfer o dodatkowe 5 GB całkowicie za darmo.

5 GB internetu za darmo w T-Mobile – jak włączyć?

Na początku sierpnia 2019 roku T-Mobile uruchomił promocję, dzięki której jego klienci mogli za darmo dostać pakiet 2 GB internetu na 30 dni. Z uwagi na warunki oferty, każdy abonent mógł to zrobić nawet dwukrotnie, a tym samym zgarnąć w sumie 4 GB.

Reklama

Okazuje się, że T-Mobile bez większego rozgłosu zmienił regulamin promocji i teraz jego klienci mogą zyskać aż 5 GB internetu za darmo. Oferta skierowana jest do użytkowników taryf na abonament, MIX i pre-paid (na kartę).

Podobnie, jak do tej pory, aby odebrać za darmo pakiet 5 GB internetu, należy pobrać na swój smartfon aplikację Mój T-Mobile – jest ona dostępna zarówno na Androida (Sklep Play), jak i iOS (App Store), a następnie wejść w sekcję „Usługi” i w zakładce „Pakiety internetu” wybrać opcję „5GB za darmo w aplikacji”. Aktywacja zostanie potwierdzona SMS-em.

W przypadku użytkowników oferty na abonament, pakiet będzie ważny do końca bieżącego okresu rozliczeniowego, w którym został przyznany. Klienci korzystający z taryfy MIX i pre-paid (na kartę) będą natomiast mogli wykorzystać go w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu uruchomienia.

Jeśli ktoś już skorzystał z wcześniejszej wersji promocji i włączył pakiet 2 GB internetu na swoim koncie, może otrzymać kolejną paczkę, tym razem już 5 GB, dopiero wtedy, gdy dotychczasowy bonus straci ważność. Oferta T-Mobile ważna jest do wycofania, jednak nie dłużej niż do 31 października 2019 roku, więc są jeszcze szanse, że uda Wam się z niej skorzystać, gdyż podana powyżej data to ostatni dzień, w którym da się włączyć bonus (po jego uruchomieniu można z niego korzystać zgodnie z warunkami w danej taryfie).

Na koniec warto jeszcze dodać, że promocyjny pakiet 5 GB wykorzystywany jest w pierwszej kolejności przed innymi zasobami danych.

Warunki Oferty Promocyjnej „Więcej z aplikacją Mój T-Mobile” dla abonentów T-Mobile (PDF)

Warunki Oferty Promocyjnej „Więcej z aplikacją Mój T-Mobile” dla abonentów MIX oraz użytkowników T-Mobile na kartę (PDF)

Źródło: Pepper