T-Mobile logo
fot. Pixabay

Masz numer w T-Mobile? Możesz dostać za darmo pakiet 2 GB internetu

I to nawet dwa razy

Operatorzy z tzw. Wielkiej Czwórki dwoją się i troją, aby stworzyć jak najlepszą ofertę, czując na swoich plecach oddech tzw. operatorów wirtualnych (MVNO). Często też doceniają swoich obecnych użytkownicy, dając im jakieś profity za darmo. Teraz klienci T-Mobile mogą bezpłatnie włączyć pakiet internetu o wielkości 2 GB na 30 dni (i to nawet dwa razy).

Zwykle jest tak, że jakaś promocja dotyczy wyłącznie jednej grupy klientów, najczęściej albo abonentów, albo użytkowników oferty na kartę (dla korzystających z MIX-a jest ich natomiast najmniej). Tym razem T-Mobile postanowił obdarować wszystkich swoich klientów, co zasługuje na pochwałę, gdyż wyjątkowo rzadko się to zdarza (mowa w kontekście wszystkich operatorów, nie tylko Magentowego).

Reklama

Zasady najnowszej promocji T-Mobile są banalnie proste. Jedynym warunkiem, jaki trzeba spełnić, to zainstalowanie na swoim urządzeniu aplikacji Mój T-Mobile, która pozwala zarządzać swoim numerem, włączać pakiety oraz doładowywać konto (w przypadku ofert na kartę) lub opłacić faktury za usługi (abonament). Program dostępny jest zarówno na smartfony z Androidem (Sklep Play), jak i iOS (App Store).

Po zainstalowaniu aplikacji Mój T-Mobile należy wejść w sekcję „Usługi” i odnaleźć zakładkę do włączania dodatkowych pakietów. Jedną z pozycji będzie „2 GB za darmo w aplikacji” za 0 zł – trzeba ją wybrać i potwierdzić „zakup”. Cały proces jest banalnie prosty i trwa dosłownie chwilę.

Z promocji mogą skorzystać użytkownicy taryf T i T-Data (abonament), Mix Frii (MIX) oraz Frii, Hot, Nowy Tak Tak i Happy (pre-paid, tj. na kartę). Pakiet można włączyć raz na 30 dni i jest on wykorzystywany w pierwszej kolejności. Promocja trwa do 30 września 2019 roku, więc – jeśli dobrze rozumiem zapisy w regulaminach – klienci będą mogli włączyć go nawet dwa razy i tym samym zgarnąć aż 4 GB darmowego internetu.

W przypadku MIX-a i oferty na kartę stan pozostałego transferu można sprawdzić szybkim kodem *103*20#, natomiast we wszystkich trzech (tj. również abonamentu) za pośrednictwem aplikacji Mój T-Mobile.

Warunki oferty promocyjnej „Więcej z aplikacją Mój T-Mobile” dla abonentów T-Mobile (PDF)

Warunki oferty promocyjnej „Więcej z aplikacją Mój T-Mobile” dla abonentów MIX (PDF)

Warunki oferty promocyjnej „Więcej z aplikacją Mój T-Mobile” dla użytkowników T-Mobile na kartę (PDF)