fot. Pexels

Masz numer w T-Mobile? Odbierz darmową paczkę 10 GB internetu w aplikacji Mój T-Mobile!

I jak tu nie lubić Świąt? Co chwilę kolejne firmy informują o specjalnych ofertach, stworzonych specjalnie z myślą o tym okresie, a niektóre nawet dają swoim klientom coś całkowicie za darmo. Jak na przykład T-Mobile, który obdarowuje swoich użytkowników bezpłatnym pakietem 10 GB internetu.

Klienci T-Mobile z pewnością wiedzą, że niedawno operator udostępnił całkowicie odświeżoną aplikację Mój T-Mobile, w której można m.in. zarządzać swoim numerem (lub numerami) i opłacać faktury za usługi (a także mieć dostęp do archiwalnych rachunków). Niedługo dodana zostanie również historia aktywności, czyli billing.

Reklama

Nie bez powodu wspominam o aplikacji Mój T-Mobile, ponieważ jest ona niezbędna, aby odebrać darmową paczkę 10 GB internetu. Program dostępny jest zarówno na urządzenia z systemem Android (Sklep Play), jak i iOS (AppStore). Po jego pobraniu i zainstalowaniu należy dodać swój numer telefonu (można też numery innych osób, jeśli wyrażą na to zgodę), a następnie wybrać opcje Więcej – Zarządzenie numerami – numer telefonu, na którym aktywowany zostanie pakiet – Internet – Zobacz dostępne paczki danych.

W tym miejscu powinna wyświetlić się lista pakietów. Ostatnim krokiem jest przejście do kategorii „pakiety jednorazowe” i wybranie opcji „Paczka świąteczna 10GB” za 0 złotych. Po dotknięciu opcji „Kupuję i płacę” w ciągu 72 godzin bezpłatny pakiet zostanie aktywowany na koncie.

pakiet 10 GB internetu za darmo na święta w T-Mobile (fot. Tabletowo.pl)

Bezpłatny pakiet 10 GB internetu mogą włączyć klienci indywidualni taryf głosowych T‑Mobile (abonamentowi, z taryfą Frii MIX oraz na kartę) i abonamentowych typu data – jest na to czas od 12 do 20 grudnia 2018 roku. Paczka będzie ważna przez 30 dni kalendarzowych od momentu uruchomienia.

Promocja dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych użytkowników aplikacji Mój T-Mobile, o ile nie aktywowali go już uprzednio w ramach kampanii celowych.

Źródło: informacja prasowa, własne