Z okazji zbliżających się świąt nc+ przygotowało moc prezentów dla swoich abonentów

fot. nc+

Święta to naprawdę magiczny okres – bezpośrednio przed ich rozpoczęciem wiele firm wychodzi z naprawdę korzystnymi ofertami, o których w ciągu roku można tylko pomarzyć. nc+ postanowiło obdarować swoich abonentów różnymi prezentami, z których klienci tego dostawcy z pewnością bardzo się ucieszą.

Pierwszą propozycją jest pakiet „Gwiazdy na gwiazdkę”, który składa się aż 18 filmów na życzenie z różnych kategorii. Pełna lista obejmuje następujące tytuły: „Ashby”, „Balerina”, „Dorwać Wattsa”, „Dzień dobry, kocham cię”, „Dzikie historie”, „Historia Wendella Bakera”, „Idol z ulicy”, „Instrukcji nie znaleziono”, „Lato w Prowansji”, „Ławeczka”, „Moje wielkie greckie wesele 2”, „Party i narty”, „Piknik z niedźwiedziami”, „Plan prawie doskonały”, „Pojmani”, „Projektantka”, „Rozbój w Belfaście” i „Zanim zasnę”.

Ww. filmy można obejrzeć w nc+ GO TV na ekranie telewizora po podłączeniu dekodera do internetu, w nc+ GO na komputerze, tablecie i smartfonie oraz na platformie player+.

Kolejnym prezentem dla abonentów nc+ są odkodowane kolekcje FOX Play i National Geographic Play, dzięki czemu klienci tego dostawcy mogą obejrzeć pełne sezony kultowych seriali i animacji z biblioteki programów telewizyjnych wytwórni należących do 21st Century Fox i National Geographic. Mowa tu m.in. o takich tytułach, jak „The Walking Dead”, „Legion”, „Kości”, „American Horror Story”, „Geniusz”, „Katastrofa w przestworzach” czy „Kosmos”. Kolekcje są dostępne w usłudze nc+ GO TV po podłączeniu dekodera do internetu, a także w nc+ GO.

Oprócz tego nc+ odkodowało również dostęp do nawet 89 kanałów z pakietu Extra+ dla niższych pakietów Entry, Start+ i Comfort+ oraz dostęp do opcji dodatkowych z kanałami History i H2. W sumie daje to ponad 90 dodatkowych kanałów dla abonentów, którzy nie posiadają tych programów w swojej ofercie. Jeśli ktoś chce sprawdzić, do jakich dostanie dostęp, może to zrobić na >dedykowanej stronie internetowej nc+<.

Promocja świąteczna platformy nc+ potrwa aż do 3 stycznia 2019 roku włącznie, więc abonenci nc+ mają jeszcze duuużo czasu, aby z niej skorzystać i obejrzeć seriale oraz programy, za dostęp do których musieliby normalnie zapłacić.

Źródło: informacja prasowa, nc+