fot. image4you / Pixabay

Masz telewizję od Cyfrowego Polsatu? Dokup Domowy Internet LTE nawet za pół ceny

Posiadanie kilku usług od tego samego dostawcy jest bardzo wygodne, gdyż dzięki temu zmniejsza się liczba rachunków do zapłacenia i prawdopodobieństwo, że się o którymś zapomni (co niestety się niektórym zdarza). Jednocześnie może to być również korzystne, jak w tym przypadku. Posiadacze telewizji od Cyfrowego Polsatu mogą bowiem dokupić Domowy Internet LTE nawet za pół ceny.

Domowy Internet LTE nawet za pół ceny

Promocja skierowana jest do klientów, którzy posiadają już usługę telewizyjną od Cyfrowego Polsatu z miesięcznym abonamentem w wysokości co najmniej 49,90 złotych. Mowa tu konkretniej o korzystających z telewizji satelitarnej lub telewizji kablowej w technologii IPTV.

Reklama

Dla wspomnianych klientów Cyfrowy Polsat przygotował promocję, dzięki której będą mogli oni dokupić Domowy Internet LTE nawet za pół ceny. Do wyboru są dwa pakiety: 50 GB za 25 złotych miesięcznie i 100 GB za 45 złotych miesięcznie (zamiast 90 złotych). W obu dodatkowym bonusem jest „LTE bez końca”, co oznacza, że nawet po zużyciu podstawowej paczki danych użytkownik będzie mógł korzystać z technologii LTE bez limitu, ale pod warunkiem, że znajduje się w jej zasięgu (można to sprawdzić na mapie zasięgu sieci Plus).

Klienci spełniający ww. warunki mogą bez zobowiązań przetestować Domowy Internet LTE przez 14 dni. Jeśli zdecydują się dalej z niego korzystać, otrzymają ochronę internetu przez jeden miesiąc za darmo (później 9 złotych miesięcznie) i trzy pakiety IPLA za darmo na dwa miesiące (później 10 złotych miesięcznie). Użytkownicy oczywiście mogą w dowolnym momencie zrezygnować z usług dodatkowych.

Opisana powyżej oferta dostępna jest wyłącznie w stacjonarnych salonach sprzedaży. Umowa podpisywana jest na 24 miesiące. Klienci mogą wybrać opcję zarówno bez, jak i z urządzeniem. W drugim przypadku otrzymują od operatora Zestaw Internetu Domowego 300, w skład którego wchodzą modem zewnętrzny obsługujący LTE i LTE Advanced (pobieranie do 300 Mbit/s, wysyłanie do 50 Mbit/s) oraz domowy router Wi-Fi z czterema portami LAN.

Źródło: informacja prasowa