Szukasz fotograficznego smartfona? Dobrze trafiłeś! Mamy konkurs, a w nim do wygrania dwa egzemplarze Huawei P20 Pro!

Najlepszy aparat to ten, który mamy w kieszeni – to prawda znana nie od dziś. Odkąd jednak aparaty w smartfonach osiągnęły odpowiednio wysoki poziom jakości zdjęć oferowanych użytkownikom, hasło to stało się dużo bardziej aktualne. Skoro tak, postanowiliśmy Was zaprosić do udziału w małej zabawie, w której możecie wygrać jeden z takich aparatów. A konkretnie Huawei P20 Pro, który uchodzi za jeden z lepszych, o ile nie najlepszych fotograficznych smartfonów dostępnych na rynku.

Reklama

W dzisiejszym konkursie możecie zgarnąć jedną z dwóch sztuk P20 Pro i jeden z dwóch selfie sticków. Czy może być lepszy sposób na spędzenie wolnej środy, a później kolejnych dni tego tygodnia, niż wymyślanie, jak przekonać nas do tego, by to akurat w Wasze ręce powędrowała jedna z nagród? Wątpię ;)

https://www.tabletowo.pl/2018/07/17/aparat-w-huawei-p20-pro-przykladowe-zdjecia/

Zadanie konkursowe jest banalnie proste

Zadanie konkursowe jest bardzo proste i nie wymaga od nikogo stawania na głowie czy skakania ze spadochronem. Jako że tematem przewodnim jest fotografia mobilna, chcielibyśmy, byście podzielili się z nami Waszymi technikami robienia zdjęć – na co zwracacie szczególną uwagę podczas fotografowania, co jest dla Was najważniejsze, a czego unikacie?

W skrócie: opiszcie nam swoje sposoby na perfekcyjne zdjęcie.

Przyjmujemy prace w dowolnym formacie – od tekstu, przez wideo po – oczywiście – kolaże zdjęć. Spośród zgłoszeń konkursowych wybierzemy cztery, które będą faktycznie zawierały przemyślenia użytkownika związane z fotografią mobilną (jeśli zatem decydujecie się na formę multimedialną, musicie pamiętać o tym warunku!). A najlepiej, gdybyście spróbowali nas jeszcze przy tym rozbawić – byłoby idealnie ;)

Odpowiedzi zamieszczajcie w komentarzach pod wpisem konkursowym (poniżej). Czekamy na nie do najbliższego poniedziałku, tj. 20.08.2018. Powodzenia!

A, i pamiętajcie oczywiście, że wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację regulaminu (PDF).

https://www.tabletowo.pl/2018/04/24/test-opinia-recenzja-huawei-p20-pro-po-miesiacu/

A to jeszcze nie koniec – Ty też możesz wziąć udział w konkursie Huawei Next Image Awards!

Nasz konkurs naszym konkursem, ale trwa jeszcze inny – Huawei Next Image Awards. Do najbliższego poniedziałku, tj. 20.08.2018, wszyscy możecie wziąć udział w konkursie fotograficznym Huawei. Zasady są proste – wystarczy na stronie konkursowej (link) dodać dowolną liczbę zdjęć wykonanych dowolnym smartfonem Huawei w następujących kategoriach: Portret, Dobry wieczór, Tu i teraz, Natura, Storyboard oraz Hello, life!

Do wygrania są m. in. 10 tys. euro, publikacja zdjęć w National Geographic, ultrabook Matebook X oraz smartfony P20 Pro i P20 – oczywiście wszystko zależne od zajętego miejsca.

Nie pozostaje mi nic innego, jak podwójnie życzyć Wam powodzenia!