Ło paaanie, co się dzieje na tych konsolach! Styczniowa wyprzedaż w PS Store

Ostatnie dni są dla konsolowych graczy niczym beef między dwoma ulubionymi raperami, w dodatku taki w starym stylu. Przeciwnicy raz po raz rzucają w siebie coraz to nowymi promocjami, a korzystają wszyscy.

Kilka dni temu pisaliśmy o styczniowych grach dostępnych w ramach subskrypcji PS Plus. Wczoraj potężnie odpowiedział Xbox, który w ramach styczniowego Game Pass udostępnił graczom piątą część GTA. Teraz piłeczka wróciła na stronę PlayStation, które skontrowało w najlepszy możliwy sposób – styczniową wyprzedażą.

Reklama

Największy hit – subskrypcja PS Plus

Z pewnością największą okazją dostępną w ramach wyprzedaży jest promocja na PS Plus. Decydując się nabyć dwunastomiesięczny dostęp już teraz, posiadacz PS4 zapłaci jedynie 180 złotych. To o 25% mniej niż w przypadku oferty standardowej, kiedy to podobny abonament kosztuje 240 złotych. 15 zł za jeden miesiąc dostępu do PS Plus to bardzo uczciwa cena.

Promocji na gry również nie brakuje

Poza PS Plus pojawiło się sporo rabatów na poszczególne gry. Te sięgają nawet 70% wartości danego tytułu. I tak, jedną z najciekawszych propozycji jest Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku, którą można nabyć już za 59 zł. Zadowoleni będą również miłośnicy FPS-ów, hitowe Call of Duty: Modern Warfare kosztuje w promocji 190,74 zł, czyli niemal 100 zł mniej niż w dniu premiery.

Przeceny objęły również świeżutkie Star Wars Jedi: The Fallen Order. Gra w wersji podstawowej kosztuje 209 zł, a za jedyne 20 zł więcej można ją nabyć w edycji specjalnej.

Znalazło się też coś dla fanów wirtualnej piłki nożnej. Królowa gier imprezowych – FIFA 20, kosztuje teraz równe 145 zł za edycję podstawową i 209 zł za edycję ultimate. A skoro królowa, to i król – Tekken 7 za 39 zł z pewnością doda emocji związanych z rywalizacją niejednej domówce.

Więcej gier | Styczniowa Wyprzedaż | PS Store

Dodaliśmy jeszcze więcej niesamowitych tytułów do Styczniowej Wyprzedaży. Zaoszczędź nawet 70% na grach: http://bit.ly/StyczniowaWyprzedazPSStore

Opublikowany przez PlayStation Polska Piątek, 3 stycznia 2020

Xbox ma GTA V, PS4… GTA V

Wśród promocji nie mogło zabraknąć, jakżeby inaczej, GTA V. Edycja Premium Online kosztuje w styczniowej wyprzedaży 59 zł. Z pewnością połakomi się na nią wielu posiadaczy PS4, którzy po poprzedniej publikacji zaczęli zazdrościć kolegom z zielonej strony mocy.

To jeszcze nie koniec promocji

Wyżej wymienione tytuły to tylko najciekawsze spośród wielu dostępnych. Zamiast zakończenia – kolejnych kilka promocji. Każdy znajdzie coś dla siebie.

  • Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration: 37,35 zł,
  • Watch Dogs 2: 59 zł,
  • Need For Speed Heat: 189 zł,
  • Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition: 145 zł,
  • Death Stranding: 209 zł,
  • Days Gone: 124 zł.

Miłego grania!

Źródło: PlayStation Store