Steve Jobs był otwarty na pomysł stworzenia mniejszego iPada - Tabletowo.pl

Steve Jobs był otwarty na pomysł stworzenia mniejszego iPada

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Steve Jobs był otwarty na pomysł stworzenia mniejszego iPada Apple Nowości

Dotychczas wydawało nam się, że znamy stanowisko Steve’a Jobsa w sprawie 7-calowego iPada. Swego czasu, pod koniec 2010 roku, długoletni CEO Apple stwierdził, że urządzenia o takiej przekątnej są po prostu zbyt małe, żeby można było z nich swobodnie korzystać i aby były w pełni funkcjonalne. Okazuje się jednak, że w rzeczywistości Steve Jobs był otwarty na pomysł stworzenia mniejszego iPada. Dowodem tego jest wewnętrzna korespondencja pomiędzy pracownikami Apple, pochodząca z końca stycznia 2011 roku.

Nowe fakty w sprawie mniejszego iPada poznaliśmy dzięki ujawnieniu w sieci mejla, którego wysłał Eddy Cue do Scotta Forstalla, Tima Cooka i Philpa Schillera. Pisał w nim:

I believe there will be a 7″ market and we should do one. I expressed this to Steve several times since Thanksgiving and he seemed very receptive the last time. I found email, books, facebook and video very compelling on a 7″. Web browsing is definitely the weakest point, but still usable.

Jak sami widzicie, premiera iPada mini jest coraz bardziej prawdopodobna. W sieci już od wielu długich miesięcy jest głośno na ten temat. Co rusz pojawiają się kolejne spekulacje w tej sprawie… Czyli coś w tym musi być. Jednak dopóki nie otrzymamy żadnych oficjalnych wieści odnośnie iPada mini od samej firmy Apple, niczego nie możemy być do końca pewni.

A premiera 7,85-calowego iPada podobno już w listopadzie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona