Spotify

Jak za darmo dostać dostęp do Spotify Premium na pół roku? Wystarczy wybrać abonament w Orange

Przyznaję, że osobiście dość długo szerokim łukiem omijałem serwisy streamujące muzykę. Kiedy jednak pojawiła się promocja, dzięki której można było wykupić dostęp do Spotify Premium na trzy miesiące za jedyne 99 groszy, postanowiłem sprawdzić, z czym się to je. I teraz nie wyobrażam sobie już życia bez tej usługi. Jeżeli Wy również tak samo czujecie, może Was zainteresować oferta Orange. W ramach abonamentu operator oferuje bowiem Spotify Premium za darmo na pół roku.

Opłata miesięczna za dostęp do wersji premium Spotify kosztuje 19,99 złotych miesięcznie. Wystarczy więc szybko przeliczyć i wówczas okaże się, że decydując się na nową ofertę Orange w Waszej kieszeni zostanie prawie 120 złotych. Nikt nie zaprzeczy, że to spora sumka – można ją przeznaczyć na coś innego, na przykład na dopłatę do trochę lepszego smartfona, dobieranego do abonamentu.

Jak podaje Orange, z oferty mogą skorzystać zarówno klienci, którzy podpisują całkowicie nowy kontrakt (w tym także przenoszący numer od innego operatora), jak i osoby, którym kończy się właśnie umowa i zamierzają ją przedłużyć. Do wyboru wszyscy mają różne plany – ich ceny zaczynają się od 29,99 złotych, a kończą na 69,99 złotych. Oczywiście mowa tu o planach indywidualnych – w przypadku Duetów i Rodzin obowiązuje nieco inna kalkulacja. Zainteresowani znajdą wszystkie niezbędne informacje m.in. na stronie Pomarańczowego.

Jak za darmo dostać dostęp do Spotify Premium na pół roku? Wystarczy wybrać abonament w Orange 16
oferta dla nowych numerów

Przy okazji warto też wspomnieć o korzyściach, jakie daje dostęp do Spotify Premium. Przede wszystkim jest to brak reklam, ale również możliwość odtwarzania wybranej piosenki z całego albumu (w wersji darmowej można tylko losowo, bez konkretnego wskazania) i swobodnego przełączania utworów oraz lepsza jakość dźwięku. Dla niektórych nieoceniona okaże się też funkcja pobierania muzyki, czyli opcja słuchania jej offline.

Źródło: Blog Orange

Obserwuj nas