Ważne

Promocja: Spotify Premium za jedyne 99 groszy na trzy miesiące

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Spotify oferuje wersję Premium swojej usługi za jedyne 99 groszy przez trzy miesiące. Jeżeli jednak jakimś cudem ktoś jeszcze z tego nie skorzystał, to ma ku temu właśnie kolejną okazję. Aż żal i tym razem to ominąć.

Celowo wspominam o tych, którzy nigdy nie korzystali z podobnej promocji, ponieważ ci, którzy już to kiedyś zrobili, nie mogą tego wykonać ponownie. Tak samo, jak osoby, będące w przeszłości użytkownikami Spotify Premium. Jednym słowem – oferta skierowana jest wyłącznie dla nowych klientów lub tych, korzystających do tej pory z wersji aplikacji z reklamami i innymi, pomniejszymi „uniedogodnieniami”.

Jest jednak jeszcze jeden warunek, jaki należy spełnić. Po założeniu konta premium trzeba dodać środek płatniczy (są różne, m.in. karta i PayPal), a następnie uiścić 99 groszy, pozwalające korzystać z lepszej wersji usługi przez trzy miesiące (czyli – żeby była jasność – 99 grosze za trzy miesiące, nie trzy miesiące po 99 gorszy). Karty przedpłacone ani karty upominkowe Spotify nie mogą być wykorzystane jako formy płatności w celu pokrycia kosztów tej oferty.

Spotify Premium

Korzystanie przez trzy miesiące za prawie-darmo ze Spotify Premium nie oznacza, że musicie później też to robić, płacąc już 19,99 złotych miesięcznie. Koniecznie jednak pamiętajcie, aby przed końcem ostatniego miesiąca promocyjnego anulować subskrybcję i zgłosić chęć przejścia na wersję „standardową” (wszystko do zrobienia w ustawieniach konta). Jeżeli ktoś chce, może też zrobić to wcześniej.

Oferta skończy się 27 czerwca lub wcześniej, jeśli pula promocyjnych kont premium wyczerpie się przed tym dniem.

Warunki Wstępnej oferty próbnej Spotify

Źródło: Spotify

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona