Spory bonus do zdobywanego doświadczenia dla graczy World of Warcraft

W obliczu światowej pandemii koronawirusa SARS-Cov-2 bardzo ważne jest, aby unikać dużych skupisk ludzi i najlepiej pozostać w domu. Po kilku dniach spędzonych w zamknięciu bardzo trudno znaleźć ciekawe zajęcie, które nie zaczynałoby nas nudzić, ale od czego mamy gry wideo? Ucieczka w świat MMORPG to jeden z najlepszych znanych ludzkości sposobów na zabijanie wolnego czasu, a w przypadku World of Warcraft gracze mogą liczyć na niemałą niespodziankę, jeśli zdecydują się topić kolejne godziny w świecie Azeroth akurat teraz.

Reklama

Świetny pomysł na zatrzymanie graczy w domach – 100% bonusu do doświadczenia w World of Warcraft

Do 20 kwietnia w grze World of Warcraft trwa wydarzenie, które z automatu przypisuje do każdego aktywnego gracza wzmocnienie nazwane Winds of Wisdom. Buff mnoży zdobywane punkty doświadczenia o 100%, co jest naprawdę ogromną liczbą i pozwoli graczom na dużo, ale to dużo szybsze zdobywanie kolejnych poziomów.

Reklama

Wzmocnienie dostępne jest dla graczy następujących edycji WoW:

  • Dodatek Battle for Azeroth,
  • Dodatek Legion (innymi słowy edycja standardowa gry),
  • WoW: Starter Pack.

Co ciekawe, mnożnik nie obejmuje serwerów World of Warcraft Classic, co jest dla mnie dość niezrozumiałe, choć zapewne spowodowane jest niechęcią do zaburzania poczucia uczestniczenia w doświadczeniu sprzed kilku lat.

Warto wspomnieć również, że bonus łączy się z wzmocnieniami zdobywanymi poprzez nasze heirloomy, co zdecydowanie ucieszy wysokopoziomowych graczy i pozwoli każdemu szybciej dotrzeć do treści z końcówki gry. Jeśli grasz w World of Warcraft i posiadasz kilka porzuconych postaci bez maksymalnego poziomu, to teraz jest idealny moment, aby do nich powrócić i sprawdzić wprowadzoną dwa miesiące temu, ostatnią duża aktualizację w dodatku Battle for Azeroth.

Podobne bonusy do doświadczenia dla graczy spędzających czas w domach przygotował również Rockstar w Red Dead Online czy Bethesda dla graczy odzyskującego popularność Fallout 76. To bardzo miły gest ze strony twórców gier i faktycznie może on powstrzymać niemałą grupę osób od wychodzenia z domu.

Oto lista 50 gier udostępnionych za darmo z powodu epidemii koronawirusa

Źródło: World of Warcraft