Sony Xperia Z6 również z ekranem wykrywającym siłę nacisku | Tabletowo.pl

Sony Xperia Z6 również z ekranem wykrywającym siłę nacisku

Dołącz do dyskusji 0

Dział mobilny Sony nie jest zdecydowanie najlepiej prosperującą częścią tej wielkiej firmy z Kraju Kwitnącej Wiśni. Nie stanowi wielkiej tajemnicy fakt, że nadal przynosi spore straty finansowe, ale mimo to Japończycy nie zamierzają jeszcze rezygnować z produkcji wearables, smartfonów oraz tabletów. Niedawno pojawiły się pierwsze wiadomości na temat Xperii Z6.

Aktualnie najważniejszymi modelami w ofercie Sony są wszystkie smartfony z rodziny Xperia Z5, poczynając od wersji Compact, a kończąc na Premium. Oficjalną premierę miały na wrześniowych targach IFA 2015 w Berlinie, więc w sumie powoli nadchodzi czas, aby do sieci trafiały informacje o ich następcach. Szczególnie, że Japończycy dosyć często odświeżają swoje flagowce.

Aktualnie wiemy, że Sony Xperia Z6 ma zostać wyposażona w ekran, który będzie wykrywał siłę nacisku. Cóż, wyświetlacz rodem z najdroższej wersji Huawei Mate S czy też iPhone’ów 6s na razie wydaje się być wyróżnikiem smartfona, ale w przyszłym roku zapewne znajdzie już zastosowanie we wszystkich dostępnych high-endach.

Oczywiście nowa „zetka” będzie napędzana przez Snapdragona 820. Źródło donosi także, że na jego oficjalną premierę będziemy musieli poczekać do drugiej połowy 2016 roku.

źródło: Mobipicker przez Android Headlines

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona