Sony zaprezentował h.ear, czyli serię nowych słuchawek bezprzewodowych. Pojawiły się trzy modele | Tabletowo.pl

Sony zaprezentował h.ear, czyli serię nowych słuchawek bezprzewodowych. Pojawiły się trzy modele

Dołącz do dyskusji 0

Sony pojawił się oczywiście na targach IFA 2017 w Berlinie i zaprezentował tam kilka nowych rzeczy. Konferencje powoli dobiegają końca, dziennikarze wracają do domów, a więc producenci również zaczną zwijać manatki, a już na pewno powinni zrezygnować z prezentowania nowych urządzeń. Do tej zasady nie do końca zastosował się Sony i firma wypuściła jeszcze trzy pary słuchawek bezprzewodowych z nowej serii – h.ear.

Prawdopodobnie wszyscy z Was już wiedzą, że Sony zaprezentowało na IFA 2017 całą masę urządzeń. Zaczęło się od niewielkiej i rewolucyjnej kamerki Sony RX0, choć to była dopiero rozgrzewka. Producent zaprezentował trzy nowe smartfony – Xperię XZ1, Xperię XZ1 Compact oraz Xperię XA1 Plus. A żeby tego było mało, do wszystkich produktów dołączył inteligentny głośnik z Google Assistant i słuchawki bezprzewodowe z redukcją szumów na deser.

Wydawać by się mogło, że w tym miesiącu więcej nowości już nie może być. Ale japoński producent postanowił dolać jeszcze oliwy do ognia i zaprezentował trzy pary słuchawek bezprzewodowych – dwie nauszne oraz jedne dokanałowe.

Sony h.ear on 2 Wireless NC

Sony h.ear on 2 Wireless NC to może niezbyt dźwięczna nazwa, ale w gruncie rzeczy nie ma co się nad tym rozwodzić. NC odpowiada oczywiście za Noise Cancellation, a więc aktywną redukcję szumów, w którą wyposażone zostały słuchawki. Podobno mają pracować aż 28 godzin na jednym ładowaniu, a na prawej nausznicy znalazł się panel dotykowy za pomocą którego można obsługiwać media. Pojawił się również przycisk Quick Attention, który ścisza głośność odtwarzanej muzyki oraz wyłącza aktywną redukcję szumów tak, aby móc szybko zamienić się w słuch. Nie zabrakło miejsca ani na kodek LDAC, ani na NFC.

Sony h.ear on 2 Wireless NC można kupić w przedsprzedaży na Amazonie w trzech kolorach – czerwonym, niebieskim i szarym. Cena? Skromne 299 dolarów, czyli jakieś 1100 złotych – słuchawki powinny trafić do konsumentów już 6 października.

Sony h.ear on 2 Mini Wireless

Domyślacie się już zapewne, jak mniej więcej będą wyglądać słuchawki Sony h.ear on 2 Mini Wireless. Są one nieco mniejsze niż model opisywany powyżej, przez co nie są dokółuszne, a także zabrakło aktywnej redukcji szumów. Inne funkcje, takie jak LDAC czy NFC, są dostępne.

Ten model wyceniono na 229,99 dolara, a więc niecałe 850 złotych. Niestety, nie uświadczymy miejsca w których można zakupić je w przedsprzedaży.

Sony h.ear in 2 Wireless

Ostatnimi już słuchawkami, które pokazało nam Sony, jest coś z segmentu dokanałowego. Te niewielkie pchełki mogą grać na jednym ładowaniu osiem godzin i są wyposażone w 0,35-calowe przetworniki kopułowe. Nie zabrakło miejsca na magnesy, które mają zapobiec plątaniu się kabli. Po raz trzeci pojawia się LDAC oraz NFC, ale jest jeszcze coś nowego. Ta część słuchawek, która znajduje się na karku wibruje w przypadku połączeń przychodzących. Kto wie, może kiedyś zostanie dodana obsługa powiadomień?

Sony h.ear in 2 Wireless zostały wycenione na 199 dolarów, a więc nieco ponad 700 złotych. Są one dostępne w przedsprzedaży na Amazonie, ale – wbrew grafice promocyjnej – tylko w trzech kolorach – czerwonym, niebieskim i szarym

źródło: Android Police, Sony (h.ear on 2 Wireless NC, h.ear on 2 Mini Wireless, h.ear in 2 Wireless)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona