Reklama
Sonic The Hedgehog 2 za darmo na Steam

Uwaga, świetny klasyk na weekend do zgarnięcia! Sonic The Hedgehog 2 za darmo na Steam

Niektórych klasyków aż wstyd nie mieć w swojej bibliotece gier. Nie inaczej jest z Sonic The Hedgehog 2, czyli prawdopodobnie najlepszej odsłonie przygód niebieskiego jeża, którą przez najbliższe dni będziecie mogli przypisać sobie całkowicie za darmo do konta Steam!

Reklama

Jeśli nie macie planów na ten weekend, to zaraz obok dwóch darmowych gier od Epic Games Store, polecić Wam mogę również zagranie w legendarną grę Sonic The Hedgehog 2!

Sonic The Hedgehog 2 za darmo na Steam

Druga część przygód Sonica i ferajny pierwotnie debiutowała w 1992 roku na konsoli Sega Mega Drive, zdobywając ogromną popularność wśród graczy. Z czasem więc nieuniknionym było, że tytuł ten stanie się grą wręcz kultową, która nawet i dziś potrafi być bardzo grywalna.

I jest to efekt nieprzypadkowy – przemyślana rozgrywka i fenomenalny level design Sonic The Hedgehog 2 robi wrażenie i broni się nawet w 2020 roku. Nie jest to co prawda zbyt długa gra, bo doświadczeni gracze potrafią ją przejść nawet w około godzinę, ale masa bonusowych poziomów i wiele znajdziek wynagradzają to z nawiązką. Ważnym elementem Sonic The Hedgehog 2 jest lokalny tryb kooperacji na jednym ekranie, który gorąco polecam.

Zaznaczę jeszcze, że ta wersja Sonic The Hedgehog 2 pochodzi z 2011 roku, ale nie różni się ona jakoś szczególnie od oryginału. Jest to dość prosta reedycja tej kultowej gry, dostosowana do dzisiejszych komputerów i monitorów, dzięki czemu nie trzeba używać do gry niewygodnych emulatorów. Poprawiono również udźwiękowienie, a także dodano wsparcie dla nowoczesnych kontrolerów czy osiągnięcia.

Grę Sonic The Hedgehog 2 możecie już teraz przypisać do swojego konta Steam

Macie na to czas przez najbliższe 10 dni, aż do 19 października. Jeśli to zrobicie, to gra będzie przypisana do Waszego konta już na zawsze.

Zobacz też inną promocję: