ABZU Rising Storm 2 Vietnam za darmo Epic Games Store

Wietnam czy jednak może morskie głębiny? Łapcie kolejne gry za darmo od Epic Games Store!

Niezależnie od tego, czy jesteście fanami sieciowych FPS, czy spokojniejszych jednoosobowych gier fabularnych – dziś Epic Games Store zadowoli każdego z Was, oferując dwie całkiem odmienne produkcje.

Reklama

Zeszły tydzień upłynął mi m.in. na rozwiązywaniu zagadek w Pikuniku, ostatniej rozdawanej przez Epic Games Store grze. Teraz jednak czas na nowe darmowe gry od Epica. Co przygotowano na ten tydzień?

ABZÛ

Jeśli jesteście fanami artystycznych gier, to z pewnością znacie już ABZU, produkcję twórcy m.in. Podróży. A jeśli nie znacie, to musicie poznać, bo ABZU to świetna eksploracyjna gra z niezwykle charakterystycznym podwodnym światem i bardzo ładną oprawą graficzną.

Wspomnę jedynie, że gra ABZU była już kiedyś rozdawana za darmo w Epic Games Store. Jeśli więc nie zdołaliście wtedy przypisać jej do konta, to teraz macie na to drugą szansę.

Rising Storm 2: Vietnam

Jeżeli jednak ABZU jest już w waszej bibliotece gier, to z pewnością zainteresuje Was druga darmowa pozycja od Epic Games Store. Rising Storm 2: Vietnam to jeszcze dosyć świeża gra z 2017 roku, którą cechuje przede wszystkim wysoki realizm, przez co w tytuł ten gra się zupełnie inaczej niż w którekolwiek Call of Duty czy Battlefielda.

Największy nacisk położono tu na grę zespołową i dobieranie odpowiedniej taktyki. Dużą zaletą tego tytułu jest to, że podczas rozgrywki online na jednej mapie może być nawet 64 graczy. Warto zwrócić też uwagę na to, że pomimo całkiem ładnej i nowoczesnej oprawy graficznej, Rising Storm 2: Vietnam nie ma jakoś szczególnie wygórowanych wymagań sprzętowych:

System operacyjny:Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (tylko wersje 64-bitowe)
Procesor:Intel Core i3 @ 2,5 GHz lub AMD Phenom @ 2,5 GHz
Pamięć RAM:4 GB
Karta graficzna:NVIDIA GeForce GTX 460 lub ATI Radeon HD 5850
Wolne miejsce na dysku:60 GB

ABZU i Rising Storm 2: Vietnam możecie przypisać sobie za darmo do konta ze strony Epic Games Store lub bezpośrednio w aplikacji sklepu.

Gry dostępne są za darmo do 15 października 2020 roku. Tego dnia, o godzinie 17:00, w Epic Games Store zostanie udostępniony kolejny darmowy tytuł.

Zobacz również: