Ceny smartwatchy Huawei Watch GT spadają | Tabletowo.pl

Ceny smartwatchy Huawei Watch GT spadają. Obniżka potrwa aż do wyczerpania zapasów

Dołącz do dyskusji 0

Zegarki Huawei Watch GT są już na rynku prawie rok. Przyszedł więc czas na obniżkę cen, zwłaszcza, że niedawno poznaliśmy ich następcę. Smartwatche w wersji Sport i Classic będą teraz tańsze, aż do odwołania akcji.

Niektórzy są przeciwni temu, by nazywać Huawei Watch GT pełnoprawnym smartwatchem, ze względu na pewne ograniczenia, które wiążą się z zastosowanym przez producenta oprogramowaniem. Z drugiej strony, zrezygnowanie z systemu Wear OS pozytywnie wpłynęło na czas pracy tych urządzeń noszonych, więc każdy musi sam zdecydować, czy taki kompromis mu odpowiada. Jak chwali się Huawei, do tej pory sprzedano na całym świecie ponad 3 miliony zegarków z serii Watch GT.

Teraz cena smartwatchy Huawei Watch GT w wersjach Sport i Classic spada odpowiednio do 599 zł 699 zł. Obowiązuje ona od dziś aż do wyczerpania zapasów.

Taką cenę znajdziemy w sieciach sklepów Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Komputronik i Neonet, w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz w oficjalnym sklepie internetowym Huaweihuawei.pl. Co ciekawe, w niektórych internetowych sklepach z elektroniką modele te nie są już dostępne, więc przed zakupem będzie trzeba odrobinę pobuszować po różnych stronach.

Z naszą recenzją Huawei Watch GT zapoznacie się tutaj:

Recenzja Huawei Watch GT – smartwatch o ograniczonych możliwościach, ale za to ze świetną baterią

źródło: informacja prasowa

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona