Smartwach Xiaomi ma kosztować równowartość 600 złotych | Tabletowo.pl
Huawei Matebook D14 – najlepiej sprzedający się laprop w Polsce

Smartwach Xiaomi ma kosztować równowartość 600 złotych

Dołącz do dyskusji 0

Każda nowość Xiaomi wyczekiwana jest z niecierpliwością i nie inaczej jest z nadchodzącym smartwatchem. Jeśli więc są wśród Was osoby, które szczególnie wypatrują jego premiery, a tym bardziej przymierzają się do jego zakupu, to warto wiedzieć, że na ten cel trzeba będzie przeznaczyć co najmniej 600 złotych.

Chiński analityk, Pan Jiutang, który jak nikt inny potrafi przewidzieć posunięcia Xiaomi, zdradził, że nadchodzący smartwatch ma kosztować nie więcej niż 1000 juanów, czyli niecałe 600 złotych bez podatku. Na tle propozycji konkurencji ponownie wydaje się to śmiesznie mało, ponieważ za Gear S2, Huawei Watch czy LG Watch Urbane 2 (nie mówiąc już o Apple Watch) trzeba zapłacić ponad dwa/prawie trzy razy więcej.

To na pewno dobra wiadomość, ponieważ poprzednim razem Pan Jiutang nie był tak precyzyjny i podał dwie kwoty (999 i 1599 juanów), pytając swoich followersów, ile byliby w stanie zapłacić za smartwatch Xiaomi. Wprowadzało to element niepewności. A w świetle najnowszych doniesień, że Xiaomi zamierza podnieść ceny swoich smartfonów, zaczęło wydawać się możliwe, że Chińczycy zdecydują się równie wysoko wycenić swój zegarek.

Na szczęście tak się nie stanie (Pan Jiutang jest dość precyzyjny w swoich prognozach) i smartwatch Xiaomi również ma szansę zawojować rynek i zetrzeć w proch swoich konkurentów. Producent musi jednak pamiętać, że będzie musiał się zmierzyć również z Meizu, które już w najbliższą środę, 10 sierpnia, pokaże swoją propozycję z tego segmentu.

*Zdjęcie wyróżniające nie przedstawia smartwatcha Xiaomi

Źródło: Weibo (Pan Jiutang) przez GizmoChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona