Ważne

Nadchodzące nowości Meizu: smartfon i smartwatch na nowych zdjęciach

Wiemy, że Meizu szykuje nie jedną, a dwie nowości i to z różnych segmentów: smartfon i smartwatch. Ta ostatnia szczególnie przykuwa naszą uwagę, ponieważ będzie to pierwsze tego typu urządzenie w portfolio Meizu. Telefon jednak również zapowiada się bardzo interesująco. A teraz możemy go zobaczyć na kolejnych zdjęciach.

Do tej pory Meizu M1E/Meizu E/Meizu M3E/Blue Charm Metal E (wciąż nie ma pewności, pod jaką nazwą trafi ostatecznie na rynek) mieliśmy okazję oglądać tylko w srebrnej wersji kolorystycznej. Tym razem do sieci wyciekły zdjęcia ciemnoszarej, która (w mojej ocenie) wygląda jeszcze lepiej. Mimo że trochę zalatuje designem HTC 10.

Powyższe zdjęcia przynoszą nam również potwierdzenie specyfikacji technicznej tego modelu. Zgodnie z poprzednimi doniesieniami, zostanie on wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości Full HD (1080×1920), ośmiordzeniowy procesor MedaiaTek Helio P10 z układem graficznym Mali-T860 MP2, 3GB RAM, oraz 32GB pamięci wewnętrznej (najpewniej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD).

Nadchodząca nowość otrzyma też aparat główny 13 Mpix z podwójną diodą doświetlającą, kamerkę 5 Mpix na przodzie, czytnik linii papilarnych, zatopiony w klawiszu Home oraz akumulator o pojemności 3100 mAh z szybkim ładowaniem (90% w godzinę). Całość ma pracować pod kontrolą systemu operacyjnego Android 6.0 Marshmallow.

Meizu M1E Meizu M1 E Meizu E Meizu M3E battery bateria

Jeśli natomiast chodzi o smartwatch, to tutaj zdjęcie nie zdradza tak wiele. Nie ma na nim samej koperty, a jedynie metalowy pasek z nawą producenta. Mimo wszystko to kolejne potwierdzenie, że Meizu szykuje swój własny, inteligentny zegarek.

Meizu smartwatch

Źródło: Xiaomi Today, Xiaomi TodayGizmoChina

Komentarze

  • wuja

    Haha – tu może być jakas zmylka – bo zdjęcia pochodzą ze strony xiaomitoday, a na dodatek tel bardziej przypomina modele xiaomi niż meizu (kształt i plastikowe paski z tylu do działania anteny – meizu robilo je ostatnio trochę inaczej powyginane – tak jak ma to zrobić apple w nowym jabcu 7 … ) – ciekawe …

    • Nie jest to zmyłka, ponieważ smartfon zarówno w wersji srebrnej, jak i ciemnoszarej wygląda identycznie. A poprzednie zdjęcia nie pochodziły ze strony Xiaomi Today. Inna sprawa to inspiracja, o której wspominasz, ale chyba każdy zdążył się już do tego przyzwyczaić.

  • Tyran1918

    Mi tam przypomina styl HTC.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona