To naprawdę świetna promocja na smartfony Samsunga. Można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych | Tabletowo.pl

To naprawdę świetna promocja na smartfony Samsunga. Można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych

Dołącz do dyskusji 0

Raz na jakiś czas jakaś sieć sklepów zaskakuje totalnie genialną ofertą na wybrane urządzenia. Warto, żebyście wiedzieli, że taka promocja właśnie ruszyła w sklepie Morele.net, który przygotował naprawdę kapitalną propozycję dla miłośników smartfonów Samsunga.

Bez zbędnego przedłużania, bo w takim przypadku czas to pieniądz. Pieniądz to kody rabatowe, a kody rabatowe to telefon, który szybciej może do Was trafić. Sklep znacząco przecenił następujące modele:

Promocja jest niebagatelna. Decydując się na zakup flagowego Galaxy S8 oszczędzamy 600 złotych. Zakup Galaxy Note 8 to oszczędność rzędu 500 złotych, a Galaxy S7 Edge można obecnie kupić o 250 złotych taniej. Oszczędności na Galaxy A5 2017 i nowym Galaxy J7 wynoszą kolejno 339 i 160 złotych. Powyższe różnice obliczyłem, porównując najlepsze oferty od innych, renomowanych sklepów z elektroniką.

Teraz najważniejsze. Aby cieszyć się promocyjną ceną, musicie wprowadzić kod rabatowy SAM0214. Warto tu także dopowiedzieć, że promocja obowiązuje do 21 lutego 2018 roku bądź do wyczerpania zapasów. Czasu nie ma więc zbyt wiele, jednak coś mi podpowiada, że pracownicy sklepu nie będą narzekać na brak ruchu na stronie.

źródło: gsmManiaK

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona