Robi się tłoczno – kolejny Oppo Reno na horyzoncie

W najbliższą środę, 28 sierpnia 2019 roku, Oppo zaprezentuje serię Oppo Reno 2. Właśnie okazuje się, że rodzina Reno będzie miała jeszcze więcej członków niż się spodziewaliśmy, bowiem na horyzoncie pojawił się też Oppo Reno A.

Oppo Reno A

Do sieci wyciekła nie tylko niemal kompletna specyfikacja tego modelu, ale również jego render, co jest dość istotne i dlatego zaczniemy właśnie od niego. Jak możecie bowiem zobaczyć na zamieszczonej poniżej grafice, Oppo Reno A będzie wyglądał zupełnie inaczej niż dotychczas wprowadzone na rynek smartfony z serii Oppo Reno. Pod względem designu znacznie bliżej mu do Oppo AX7 i Oppo A1k, więc możemy podejrzewać, że producent zamierza wcielić linię A do rodziny Reno, aby (przynajmniej w teorii) uporządkować swoje portfolio.

Reklama
smartfon Oppo Reno A
Oppo Reno A (fot. via MySmartPrice)

Oppo Reno A – specyfikacja

Smartfon będzie wyposażony w 6,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD+, ale nie wiadomo, o jakich dokładnie proporcjach. Na powyższym renderze nigdzie nie widać też pojemnościowego czytnika linii papilarnych, więc bardzo możliwe, że skaner odcisków palców zostanie zintegrowany z ekranem.

Oppo Reno A w standardzie zaoferuje 6 GB RAM, natomiast w zależności od wersji również 64 GB lub 128 GB pamięci wbudowanej. Na tyle smartfona znajdzie się aparat o rozdzielczości 16 Mpix z przysłoną f/1.8 i 2 Mpix sensor do zbierania danych o głębi ostrości, natomiast na przodzie pojedynczy 25 Mpix z f/2.4 do selfie i rozmów wideo. Na zamieszczonym powyżej renderze można również dostrzec wycięcie na 3,5 mm złącze słuchawkowe na dolnej krawędzi.

Oppo Reno A zasilać będzie akumulator o pojemności 3600 mAh. Smartfon ma mieć wymiary 158,4×75,4×7,8 mm i ważyć 169 gramów. Do sprzedaży trafią dwie wersje kolorystyczne: czarna i zielona.

Na razie nie wiadomo, kiedy zadebiutuje Oppo Reno A, lecz raczej wątpliwe, aby producent zaprezentował ten model już w najbliższą środę, 28 sierpnia 2019 roku, wraz z nowymi smartfonami z serii Oppo Reno 2. Najprawdopodobniej urządzenie to zadebiutuje nieco później.

Ciekawe: Oppo jeszcze przed premierą potwierdza część specyfikacji Oppo Reno 2

Źródło: MySmartPrice