smartfon OnePlus 7T
OnePlus 7T (fot. @PeteLau)

OnePlus potwierdza wygląd (i potrójny aparat w) OnePlus 7T

Z czymś takim jeszcze nie mieliśmy do czynienia w przypadku tej marki i OnePlus również przyznaje, że zdecydował się na to po raz pierwszy – jeszcze przed oficjalną premierą postanowił zdradzić, jak będzie wyglądał OnePlus 7T.

Pete Lau, współzałożyciel i CEO OnePlusa zdradził, że smartfony z serii OnePlus 7T zostaną zamknięte w obudowie pokrytej czwartą generacją matowego szkła, która tym razem wyróżni się metalicznym refleksem. Przy okazji dowiadujemy się też – a właściwie dostajemy potwierdzenie – że nadchodzące nowości będą dostępne w zupełnie nowej, niebieskiej wersji kolorystycznej.

Reklama

Najważniejsze jest jednak to, że OnePlus potwierdził wszystkie dotychczasowe przecieki na temat designu panelu tylnego OnePlus 7T, według których na panelu tylnym znajdzie się okrągła wyspa z trzema aparatami. Producent informuje, że zdecydował się właśnie na takie rozwiązanie, bowiem charakteryzuje się ono symetrią, a jednocześnie zwraca uwagę i przykuwa wzrok.

smartfon OnePlus 7T
OnePlus 7T (fot. @PeteLau)

Nie wiem, jak Wam, ale mnie bardzo podoba się to, co widzę na udostępnionych przez producenta renderach. Co ciekawe, wszystko wskazuje na to, że tak będzie wyglądał jedynie OnePlus 7T, bowiem OnePlus 7T Pro pod względem designu ma być bratem bliźniakiem OnePlus 7 Pro.

W tym modelu niewiele zmieni się też w specyfikacji, podczas gdy na liście parametrów OnePlus 7T pojawi się wiele nowych pozycji. Począwszy od potrójnego aparatu, przez procesor Qualcomm Snapdragon 855 Plus, a na ekranie o częstotliwości 90 Hz i akumulatorze 3800 mAh kończąc. Z tego powodu, przynajmniej w mojej opinii, to ten smartfon zapowiada się o wiele ciekawiej niż wersja z dopiskiem „Pro”.

Przy okazji warto przypomnieć, że OnePlus 7T i OnePlus 7T Pro w pierwszej kolejności zadebiutują w Indiach i Stanach Zjednoczonych – producent zaprezentuje je w tych krajach już 26 września 2019 roku. Dopiero dwa tygodnie później, 10 października, smartfony będą miały swoją premierę w Europie.

Polecamy również: kompletna specyfikacja OnePlus 7T i OnePlus 7T Pro

OnePlus 7T zapowiada się ciekawiej niż OnePlus 7T Pro (kompletna specyfikacja)

Źródło: @PeteLau, OnePlus Forum