OnePlus 7T najpierw w Indiach i USA – w Europie dopiero po dwóch tygodniach

Po szeregu przecieków sugerujących, że premiera OnePlus 7T musi być już blisko, producent oficjalnie podał informację o terminie konferencji, na której zobaczymy nowego flagowca firmy. Co ciekawe, daty są dwie: jedna odnosi się do imprez z Indiach i USA, a druga do wydarzenia organizowanego w Europie. Dzielą je jednak całe dwa tygodnie.

Najpierw OnePlus 7T zostanie zaprezentowany w Indiach i Stanach Zjednoczonych 26 września. Premiera europejska natomiast odbędzie się 10 października w Londynie.

Reklama

Skąd taka różnica w datach premier? OnePlus tego nie tłumaczy. Warto jednak przypomnieć, że z dwójki OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro, tylko ten drugi był dostępny w USA. Najwyraźniej firma chce jak najszybciej nadrobić zaległości, dlatego postarała się o szybką premierę w Ameryce Północnej.

Co do Indii, sprawa wydaje się być dość prosta – to najważniejszy dla OnePlusa rynek – Hindusi bardzo chętnie sięgają po flagowce z tej serii, więc nie dziwne, że i tam najnowszy model będzie dostępny w pierwszym terminie. W tym samym czasie zostanie też zaprezentowany pierwszy telewizor OnePlusa. Dopiero po dwóch tygodniach OnePlus 7T Pro trafi na Stary Kontynent.

Może być też tak, że OnePlus rozdzieli premiery modeli 7T i 7T Pro. Niewykluczone, że najpierw zostanie pokazana mocniejsza wersja flagowca, a po dwóch tygodniach – „podstawowe” 7T. Jak będzie – do końca nie wiadomo, bo zaproszenia firmy na wydarzenia nie zawierają zbyt precyzyjnych informacji.

O specyfikacji nadchodzących urządzeń OnePlusa co nieco zdążyliśmy się już dowiedzieć. Jeśli interesuje Was to, co takiego znajdzie się w trzewiach nowych propozycji tego producenta, sugeruję zajrzeć do poniższego artykułu Grzegorza.

OnePlus 7T zapowiada się ciekawiej niż OnePlus 7T Pro (kompletna specyfikacja)

źródło: OnePlus, fonearena