smartfon Motorola Moto E6 Play
Motorola Moto E6 Play (źródło: Mobielkopen)

Motorola Moto E6 Play zadebiutuje wraz z Moto G8 i Moto G8 Plus

Podczas gdy nie spodziewaliśmy się zobaczyć w tym roku już żadnego nowego smartfona od Motoroli, okazuje się, że jeszcze w tym miesiącu producent zaprezentuje co najmniej cztery urządzenia: Moto G8, Moto G8 Plus, Moto G8 Play i Moto E6 Play, o której istnieniu właśnie się dowiedzieliśmy.

Motorola w tym roku idzie na całość. Od premiery smartfonów z serii Moto G7 nie minął jeszcze rok, a doczekają się one bezpośrednich następców już w tym miesiącu. Oprócz nich, o serca klientów powalczy także armia urządzeń z linii One i Moto E6. Ta ostatnia wkrótce wzbogaci się o kolejnego przedstawiciela, Moto E6 Play.

Motorola Moto E6 Play

Odnoszę wrażenie, że o ile premiera serii Moto E5 została zaakcentowana przez producenta z należytą starannością, tak linia Moto E6 jest traktowana jakoś tak po macoszemu. Motorola Moto E6 zadebiutowała po cichu bez większego rozgłosu, a Moto E6 Plus niejako „przy okazji”, bowiem wówczas największą gwiazdą była Motorola One Zoom.

Motorola nie zaprezentowała więc wszystkich smartfonów z serii Moto E6 w tym samym momencie, jak zrobiła to w przypadku linii Moto E5. Okazuje się, że podobnie, jak w zeszłym roku, tak i w tym rodzina Moto E będzie miała trzech przedstawicieli, ponieważ wkrótce zadebiutuje Moto E6 Play.

Bardzo możliwe, że smartfon zostanie zaprezentowany już 24 października 2019 roku, wraz z Moto G8Moto G8 Plus. W sieci pojawiły się bowiem wysokiej jakości rendery Moto E6 Play, co z pewnością nie jest przypadkiem. Model ten wygląda na urządzenie z niższej półki, gdyż ma pokaźnych rozmiarów ramki dookoła wyświetlacza i tylko pojedynczy aparat główny na panelu tylnym.

Mimo to, w ogólnym ujęciu (moim zdaniem) szczególnie ciekawie zapowiada się niebieska wersja kolorystyczna, ponieważ na renderach wygląda bardzo ładnie – oby czar nie prysł po wzięciu jej do ręki. Specyfikacja Motoroli Moto E6 Play nie jest znana, ale wiadomo, że smartfon zaoferuje 3,5 mm złącze słuchawkowe i port microUSB. Wygląda też na to, że na pokładzie znajdzie się również czytnik linii papilarnych.

Źródło: Mobielkopen